Як не стати об'єктом злочинних зазіхань PDF Друк
Вівторок, 07 травня 2019, 11:19

-  Сідаючи в таксі чи випадковий автомобіль зверніть увагу на його номерний знак. Не показуйте водію, що у вас в гаманці значна сума грошей.

-   Не давайте хуліганам спровокувати себе. Уникайте зневажливих висловлювань на їх адресу. Залишайтеся спокійним, об'єктивним та виваженим.

-  Для самооборони користуйтеся засобами, що містять речовини, які подразнюють очі та дихальні шляхи, але пам'ятайте, що застосовувати їх треба з урахуванням вітру і лише у великих приміщеннях.

Навчіть дітей безпеки

-   Не забувайте, відправляючи дітей на вулицю чи залишаючи їх самих у дома, нагадати їм про елементарні заходи безпеки, щоб уберегтися від злочину і самим не вчинити чогось протиправного.

-   Не давайте дітям великі суми грошей, золоті речі.

-    Завжди цікавтеся, з ким дружить ваша дитина, де проводить вільний час, особливо вечорами.

Дітям слід :

-   завжди говорити, куди вони йдуть.

-   вчасно приходити додому (у визначений батьками час) і ніколи не затримуватися на вулиці самим.

-   уміти за зовнішністю відрізнити тих людей, у яких можуть бути злі наміри, нікуди, не йти з незнайомцями без дозволу батьків.

-   не сідати в чужу машину, навіть для того, щоб указати дорогу. Не приймати дарунків без дозволу батьків.

- голосно кричати і, якщо є можливість, утікати, коли хтось має намір застосовувати силу.

-   розповідати батькам навіть про те, у чому соромно зізнатися.

Телефон  „102”  працює цілодобово.