Місячник добровільної здачі вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових матеріалів і засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії (газових пістолетів, револьверів), та їх реєстрація в установленому законодавством порядку PDF Друк
П'ятниця, 12 квітня 2019, 14:13

Картинки по запросу здай нелегальну зброю житомирська областьПовідомляємо, що в Брусилівському відділені поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області з 01 по 30 квітня 2019 року проводиться місячник добровільної здачі вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових матеріалів і засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії (газових пістолетів, револьверів), та їх реєстрація в установленому законодавством порядку.

Застерігаємо, що відповідно до ст. 263 Кримінального кодексу України – носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім мисливської гладкоствольної зброї) бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Доводимо до Вашого відома, що згідно вимог чинного законодавства, особа, яка виявить бажання добровільно здати незареєстровану вогнепальну зброю, набоїв до неї, бойових припасів, вибухових матеріалів і засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії (газових пістолетів, револьверів), звільняється від кримінальної та адміністративної відповідальності.

За додатковою інформацією звертатися до чергової частини Брусилівського віділення поліції за тел. (04162) 302-02, 3-04-06, 102 або 073-405-74-90.