Шановні громадяни! PDF Друк
П'ятниця, 12 квітня 2019, 14:07

Територію, на якій ви проживаєте обслуговує

інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи

Ільницький Іван Станіславович

проводить прийом громадян з питань дозвільної системи у приміщенні Брусилівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області, за адресою: смт. Брусилів, вул. Єдності, 3.

Територія обслуговування: Брусилівський район.

Дні та часи прийому: щосуботи з 09:00 до 12:00 год. у приміщені Брусилівського ВП, а також кожну середу з 14:00 до 18:00 год. та щочетверга з 10:00 до 18:00 год. у приміщені Коростишівського ВП, за адресою: м. Коростишів, вул. Різдвяна, 7.

З усіма питаннями, що відносяться до компетенції поліції ви можете звернутись до інспектора за телефоном 073-405-74-90.

При необхідності ви можете в будь-який час звернутись до чергового Брусилівського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області за адресою: смт. Брусилів, вул. Єдності, 3, або за телефоном (04162) 302-02.