Шановні громадяни! PDF Друк
П'ятниця, 22 березня 2019, 09:13

Брусилівське відділення поліції Головного управління Національної поліції  в Житомирській області застерігає:

Щоб не стати жертвами зловмисників, дотримуйтеся елементарних правил безпеки:

1.  Бажано не демонструвати вміст вашого гаманця, а також місце, де Ви його тримаєте, адже злодію достатньо декількох секунд, щоб оцінити здобич та взяти собі на замітку.

2. Не кладіть гроші ні в сумку, ні в поліетиленовий пакет, ні в баретку, тим паче у зовнішні кишені одягу. Пам’ятайте, що правий бік для злодія більш зручніший та звичний, ніж лівий.

3. Чоловікам краще носити гроші у внутрішній кишені піджака або у кишені, що застібається.

4. Будьте уважними та не втрачайте пильності серед натовпу людей: жіночі сумочки тримайте перед собою або під рукою, прикриваючи рукою замок.

5. Повертаючись додому із значною сумою грошей, повідомте про це своїх рідних і попросіть їх, щоб вони Вас зустріли.

Працівники поліції вживають всіх заходів, щоб попередити можливі злочини та розкрити вже скоєнні. Але без Вашої допомоги, яка полягає у дотриманні елементарних правил безпеки, робота правоохоронців значно ускладнюється.

Пам’ятайте, що своєчасне надання інформації допоможе  працівникам поліції оперативно відреагувати на Ваше звернення.

Телефон  „102”  працює цілодобово.