ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ СТАЛИ СВІДКОМ АБО ЖЕРТВОЮ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ PDF Друк
П'ятниця, 08 лютого 2019, 14:41

У такому випадку вам потрібно негайно повідомити про це в поліцію на телефон "102" або ж звернутися з письмовою заявою.

Назвіть правоохоронцям своє прізвище, ім'я, по-батькові, число, місяць, рік народження, місце свого проживання, номер мобільного телефону (щоб працівники поліції могли зв'язатися з вами) та адресу місця події.

Обов'язково дочекайтеся приїзду працівників поліції та повідомте про все, що ви бачили або, що з вами сталося.

"Якщо ж ви стали свідком кримінального правопорушення, важливим є запам'ятати зовнішність зловмисника: одяг, наявність особливих прикмет (борода, вуса, родимі плями, татуювання, шрами), анатомічні особливості (кульгавість), дефекти мови тощо".

У разі наявності свідків, попросіть їх зачекати разом з вами прибуття працівників поліції. Якщо ж вони не мають можливості залишитися на місці події, занотуйте їхні повні дані, місце проживання та контактні телефони.

Брусилівське відділення поліції