Профілактика рецидивної злочинності PDF Друк
Понеділок, 28 січня 2019, 10:08

22.01.2019 р. провідним інспектором Брусилівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Хоменком Р.В. спільно з поліцейським СРПП Брусилівського відділення поліції Коростишівського відділу поліції ГУНП у Житомирській областікапралом поліції Невойтом К.А. проведено захід на тему: «Профілактика рецедивної злочинності».

В ході заходу було проведено профілактичну роботу з особами, засудженими до мір покарань, не пов’язаних із позбавленням волі,спрямовану на запобігання вчинення правопорушень та недопущення з їх боку вчинення повторних злочинів.

Запланували ряд заходів – профілактика правопорушень, проведення мотиваційної роботи, адаптація до навчального процесу та здорового способу життя, проведення альтернативного відпочинку, просвітницько-профілактична робота в навчальних закладах міста.

Також інспектор пробації розповів представнику поліції про упровадження пробаційних програм щодо неповнолітніх.

Ми об’єднуємо свої зусилля заради спільної мети – мінімізації скоєння правопорушень серед молоді та неповнолітніх, які перебувають на відповідних обліках.