img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Казначейській службі Брусилівського району – 20 років PDF Друк
Четвер, 24 березня 2016, 08:39


19 березня 2016 року - особлива дата для казначеїв Брусилівщини. 20 років тому саме цього дня у відповідності до наказу Управління Державного казначейства у Житомирській області № 20-к було призначено на посаду начальника тоді ще відділення Державного казначейства у Брусилівському районі Корнієнко Валентину Іванівну. Вона мала значний досвід практичної роботи у фінансових установах, зокрема у фінансовому відділі. У складних умовах організації нової установи став у пригоді її талант організатора. Колектив перших казначеїв складався з 3 штатних одиниць. Ними стали: Заріцька Л.І., яку було прийнято на посаду головного бухгалтера та Дубницька Г.В. - головний спеціаліст відділу виконання та проведення платежів з державного бюджету. Облаштування відділення розпочиналося із одного кабінету в приміщенні гуртожитку Брусилівської ЗОШ №1, друкарської машинки і телефону. А вже у 1997 році на робочих місцях казначеїв з’явилися перші комп’ютери, був налагоджений електронний зв'язок з управлінням в м. Житомирі. Спершу до функцій відділення Державного казначейства входило облік дохідної частини державного бюджету та відшкодування витрат підприємствам та організаціям, на яких працювали постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Двадцять років - відносно невеликий проміжок часу, та за цей період управління заявило про себе, як

про структуру, яка посіла важливе місце у фінансовій системі району. На теперішній час управління займає просторе приміщення колишнього банку “Україна”, в якому було проведено капітальний ремонт, оснащене сучасною комп’ютерною та оргтехнікою та забезпечує повноцінне обслуговування 20 бюджетів органів місцевого самоврядування, 17 розпорядників державного бюджету, 17 розпорядників та одержувачів місцевих бюджетів та 6 інших клієнтів, яким відкрито 507 рахунків за доходами і 580 рахунків за видатками.

 

Кожен етап, який пройшло управління з дня створення й по сьогодні, у підсумку призвів до побудови потужного механізму казначейської системи, що стала опорою сфери державних та місцевих фінансів, зайняло чільне місце серед органів виконавчої влади, які забезпечують фінансову стабільність економіці країни. На момент створення, в 1996 році, на управління було покладено виконання 8 функцій, а протягом 20 років їх стало 27.

Основними завданнями управління казначейської служби є реалізація державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, серед яких здійснення розрахунково-касового обслуговування, реєстрація та облік бюджетних зобов’язань розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів, операції з коштами бюджетів всіх рівнів, ведення бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів, складання фінансової та бюджетної звітності, проведення контрольних заходів та надання консультативної допомоги учасникам бюджетного процесу в межах визначених повноважень.

Як показав час, органи Казначейства стали необхідним елементом структурної перебудови наявних у країні відносин між суб`єктами фінансової діяльності, що дало можливість максимально ефективно використовувати державні та місцеві фінанси в інтересах суспільства. Казначейство стало повноправним партнером органів державної влади та місцевого самоврядування у реалізації завдань, що стоять перед регіоном, щодня у режимі реального часу забезпечує оперативне управління державними та місцевими фінансами.

Ми вже подолали чималий шлях, і нам вдалося зробити багато: на казначейське обслуговування переведено всі без винятку операції із виконання Державного та місцевих бюджетів, запроваджено облік зобов’язань розпорядників коштів в органах Казначейства, забезпечено надання позик на покриття тимчасових касових розривів, впроваджено формування та ведення Єдиного реєстру розпорядників та одержувачів коштів, здійснюється виконання рішень суду, які стосуються стягнення коштів із державного та місцевих бюджетів або боржників - бюджетних установ, запроваджено систему дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК ,,Клієнт казначейства-Казначейство”. Оглядаючись назад, можемо сказати: це були роки, за які нам зовсім не соромно. Тож маємо підстави з оптимізмом дивитись у майбутнє і вірити, що всі труднощі буде подолано і Казначейство завжди буде надійною і міцною опорою держави!

В переддень 20 річниці з дня створення управління слід позитивно відзначити співпрацю з керівництвом райдержадміністрації та райради, колегами з управління фінансів та податкової інспекції, нашими шановними розпорядниками та одержувачами коштів державного та місцевого бюджетів.

За 20 років діяльності нашому управлінню вдавалося виконувати всі поставлені перед службою завдання, які б вони складні не були. Бо головною запорукою успішної роботи був і залишається надійний кадровий потенціал. Сьогодні управління Державної казначейської служби України у Брусилівському районі - це колектив фахівців - однодумців, який працює, як злагоджений механізм та здобув заслужений авторитет в районі. У дружньому казначейському колективі на сьогодні, трудяться 8 працівників, де хто з них тут розпочали свою службову кар’єру, вчилися і набиралися досвіду.

Нині в управлінні Державної казначейської служби у Брусилівському районі діють 2 відділи: відділ звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів, а також відділ видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів, які є структурними підрозділами управління і відокремлено спеціаліст інформаційних технологій та захисту інформації.

Зокрема відділ звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів забезпечує контроль за своєчасним та повним відображенням в бухгалтерському обліку операцій з виконання бюджетів за доходами та видатками. Очолює відділ начальник відділу – головний бухгалтер управління Ярмак Л.В. В роботі їй допомагають головний казначей відділу Степанюк Н.М. та головний спеціаліст Крохун О.Ф. І потрібно відзначити, що всі вони із завданнями покладеними на відділ справляються успішно.

Завданням відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів є забезпечення здійснення розрахунково - касового обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів, операцій з коштами бюджетів та контроль за здійсненням бюджетних повноважень при прийнятті зобов'язань та проведенні платежів за цими зобов'язаннями. В даний час тимчасово виконує обов’язки начальника відділу головний казначей Гребенко О.А. Виконання покладених на відділ функцій забезпечують головний казначей Бабаніна Л.В та головний казначей Казьмирик В.В. Працівники відділу належно забезпечують виконання покладених на відділ завдань і функцій, повсякчас поліпшують якість обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів.

Забезпеченням безперебійного функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи управління та захистом інформаційних ресурсів займається спеціаліст інформаційних технологій та захисту інформації Синицький А.В.

Безумовно, вагомий внесок у розбудову казначейської системи на Брусилівщині зробили наші казначеї - ветерани, а це Корнієнко В.І., Мохоїд Н.С. та Паламарчук Л.І.

В цей день також хочеться подякувати за нелегку працю, професіоналізм та значний внесок у становлення казначейської служби в районі людям які в різні роки працювали на нелегкій казначейській ниві – Заріцькій Л.І., Дубницькій Г.В., Лаговському О.А., Тюрменко О.В., Савлук М.В., Олексієнко Н.Ю., Паламарчук О.В., Тараскіній О.М., Паламарчук Ю.П.,  Петрик Т.М., Полудненко Г.Ю., Кучину Р.О., який нині працює в управлінні державної казначейської служби України у м.Житомирі, Шаховець О.М., яка нині працює в Головному управлінні державної казначейської служби України у Житомирській області.

Тож, хочеться щиро привітати всіх працівників управління та ветеранів казначейської справи зі святом, побажати натхнення та успіхів у роботі, міцного здоров’я, невичерпної енергії, миру, злагоди та добробуту! Нехай Вас оточують турботливі друзі, розігрівають своєю любов’ю близькі та рідні.

Начальник управління                                                                      В.О.Євченко


Останнє оновлення на П'ятниця, 18 січня 2019, 12:33