Клієнт Казначейства – Казначейство PDF Друк
П'ятниця, 05 лютого 2016, 15:55

Державною казначейською службою України проведено роботу щодо розширення функціональних можливостей ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Так, з 2016 року вводяться у дію розширені функціональні можливості ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» в частині отримання та передачі документів щодо планових показників; передачі розподілів відкритих асигнувань; завантаження інформації щодо бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань та підтвердних документів до них.

У зв’язку з зазначеним внесено зміни до анкети клієнта для підключення до системи дистанційного обслуговування та до типового договору про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Всі ці та інші проблемні питання при запровадженні системи дистанційного обслуговування було розглянуто на робочій зустрічі, яка відбулася 03.02.2016 року в приміщенні управління Державної казначейської служби України у Брусилівському районі з окремими розпорядниками коштів.

На робочій зустрічі, яку проводив начальник управління Євченко В.О., були присутні головний бухгалтер Брусилівської селищної ради Омельчук Т.В., головний бухгалтер УП СЗН Брусилівської РДА Синицька В.М., головний бухгалтер комунальної установи «Брусилівська центральна районна лікарня» Лозова Т.С., головний бухгалтер відділу освіти Брусилівської РДА Войтушенко В.В., головний бухгалтер управління фінансів Брусилівської РДА Тюрменко О.В., спеціаліст архівного сектору Брусилівської РДА Вікторовська А.А.

Під час проведення робочої зустрічи головним бухгалтерам було продемонстровано відеоролик з новими можливостями ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство», здійснено обмін думками. Головний бухгалтер комунальної установи «Брусилівська центральна районна лікарня» Лозова Т.С. розповіла про перший досвід та про свої враження від роботи в ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство», так як дана установа є першою в Брусилівському районі, яку підключено до системи дистанційного обслуговування за допомогою ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Протягом лютого місяця планується провести такі робочі зустрічі з усіма розпорядниками коштів, що обслуговуються в управлінні.

Начальник УДКСУ

у Брусилівському районі                                                     В.О. Євченко

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 лютого 2016, 16:41