Шановні клієнти Казначейства ! PDF Друк
Вівторок, 25 серпня 2015, 13:22
Стратегією розвитку Державної казначейської служби України на 2015-2017р.р., визначені основні  напрямки роботи та завдання органів Державної казначейської служби України.
Головним напрямком для удосконалення розрахунково-касового обслуговування розпорядників бюджетних коштів являється розвиток багаторівневої інформаційно-обчислювальної системи казначейства. Одним із кроків такого розвитку стало запровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів казначейства України із застосуванням програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства – Казначейство».
Програмно-технічний комплекс «Клієнт казначейства – Казначейство» призначений для надання зовнішнім клієнтам Державної казначейської служби України (розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів) віддаленого доступу за допомогою мережі Інтернет до інформаційних ресурсів Державної казначейської служби України для автоматизації процесу виконання бюджетів усіх рівнів.
Надійна і проста у використанні система з широким переліком функціональних можливостей, що дозволить Клієнтам Казначейства управляти рахунками установи, не виходячи з офісу. За допомогою цієї системи Клієнти мають можливість постійного доступу та оперативного отримання повного обсягу інформації про стан рахунків. При цьому вся інформація, якою обмінюються Клієнт і Казначейство, надійно захищена системою і недоступна для сторонніх.
Впровадження системи віддаленого доступу клієнтів Казначейства через програмно-технічний комплекс «Клієнт казначейства – Казначейство» спростить обслуговування розпорядників бюджетних коштів всіх рівнів органами Державної казначейської служби України в частині обліку бюджетних зобов’язань, проходження платежів, отримання виписок по рахунках. Поряд з цим буде забезпечено раціональне та ефективне використання бюджетних коштів.
Переваги для клієнтів у витратах на систему дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» порівняно з іншими on-line системами полягають у наступному:
-     Державна казначейська служба України надає послуги по генерації ключів електронного цифрового підпису безкоштовно;
-     використання клієнтами системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» не потребує абонплати, тобто безкоштовно;
-     первинне підключення клієнтів до системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» безкоштовне;
-     підтримка клієнтів щодо використання системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» безкоштовна.
Вимоги щодо використання захищених носіїв ключової інформації (НКІ) визначено Комплексною системою захисту інформації (КСЗІ) на систему дистанційного обслуговування.
Витрати на НКІ є разові та здійснюються за рахунок коштів клієнтів.
Окупність придбаних НКІ, навіть за умови невеликих кошторисних призначень бюджетних установ, становить шість місяців у зв’язку з економією витрат на відрядження, папір, витратні матеріали тощо.
Більш детальну інформацію, актуальні інструкції щодо впровадження та використання системи дистанційного обслуговування, шаблони типових документів для підключення до системи розміщено на офіційному веб-порталі Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua ) в розділі «Електронні сервіси» або отримати у працівників УДКСУ у Брусилівському районі.

Начальник УДКСУ
у Брусилівському районі                                                               В.О.Євченко