Віддалене робоче місце з обслуговування пенсіонерів відкрито у с. Водотиї PDF Друк
Вівторок, 19 червня 2018, 15:32

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.З метою наближення до населення надання послуг у сфері пенсійного забезпечення, покращення їх  якості та оперативності, у нашому районі створене віддалене робоче місце у с. Водотиї. Тепер  двічі на місяць, у перший і третій четвер  місяця,  жителям  села Водотиї і навколишніх сіл надаватимуть послуги  працівники Брусилівського сектору обслуговування громадян Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області  за адресою: с. Водотиї, вул. Центральна,18, де облаштовано зручний кабінет для прийому  пенсіонерів.

Такі робочі місця, в рамках реалізації Стратегії модернізації та розвитку системи органів Пенсійного фонду України створються як у нас в області, так і по усій країні. Відтепер за місцем проживання громадяни зможуть отримати змістовні консультації з пенсійних питань, подати заяву на внесення змін до пенсійної справи у зв’язку зі зміною місця проживання, паспортних даних, зміни способу виплати, переведення виплати пенсії з інших районів країни, реєстрацію на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, анкету на виготовлення пенсійного посвідчення, попереднє визначення права на пенсію, записатись на особистий прийом до керівництва управління, у зручний для них час.

Висловлюємо подяку за результативну співпрацю у такій потрібній справі Брусилівській селищній раді, в.о. старости с. Водотиї Познахору С.С. та Брусилівському відділенню Приватбанку за допомогу у облаштуванні даного робочого місця.

На фото 1: під час відкриття відокремленого робочого місця: в.о. старости с. Водотиї  Познахор С.С., заступник начальника Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Липко Л.А., пенсіонери с. Водотиї – перші відвідувачі Сервісного центру Левченко Г.С. та Щенович В.М.;

на фото 2: перший прийом веде головний спеціаліст управління Голішевська І.О.

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.