Надання послуг громадянам з особливими потребами PDF Друк
Четвер, 22 грудня 2016, 09:32

Завдання кожного державного органу, кожної установи - зробити доступними свої послуги для усіх громадян, в тому числі – громадян з особливими потребами.

Коростишівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, в рамках  покращення обслуговування людей з особливими потребами, повідомляє  що  під’їзд  до  будинку, де знаходиться управління   в смт. Брусилові  по  вулиці  Митрополита Ілларіона, 50  обладнаний  пандусом та кнопкою виклику спеціалістів управління.

Крім того, відділ  обслуговування громадян розташований на першому поверсі приміщення. А тому відвідувачі на візках самостійно  можуть вирішити свої питання з пенсійного забезпечення. Прийом мешканців проводиться управлінням щоденно впродовж робочого дня за принципом “єдиного вікна”. Головна перевага такого принципу – здійснення прийому без встановлення спеціальних днів і годин, без поділу за зональним чи дільничним принципом у межах одного управління.

В одному місці громадяни мають змогу не тільки отримати консультації з питань застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, а й подати необхідні документи для призначення або перерахунку пенсій, отримати пенсійні посвідчення, страхові свідоцтва, інші довідки на вимогу одержувача пенсій та допомоги, дізнатися про порядок обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та порядку зарахування страхового стажу тощо.

У сільській місцевості акцент зроблено на виїзних прийомах за місцем проживання громадян. Ці прийоми здійснюються за спеціально затвердженими графіками. Звернувшись  на виїзний прийом пенсіонери, а також люди з обмеженими фізичними можливостями можуть отримати необхідну консультацію та допомогу від спеціалістів пенсійної служби району: це все дозволяє наблизити послугу до людей, без зволікань вирішувати нагальні питання громадян, дає змогу дізнатися безпосередньо від відповідальних осіб, які заходи будуть вжиті для задоволення їх звернень і запитів.

З метою покращення інформування населення пенсійники району активно співпрацють з громадськими організаціями. Під час зустрічей з інвалідами, пенсіонерами розглядаються питання щодо призначення та виплати пенсій, проведення перерахунків пенсій у зв’язку із змінами в законодавстві, щодо  запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, розширення послуг, які надаються громадянам дистанційно, через веб-портал електронних послуг. Крім того, на таких зустрічах роздаються  інформаційно-роз’яснювальні буклети.

Управління Пенсійного фонду нагадує що мешканці Брусилівського району можуть скористатись “гарячою” телефонною лінією.

Міністерство соціальної політики України  800 – 507 – 309;

Пенсійний фонд України 1545;

Головне управління Пенсійного фонду в Житомирській області 24 - 66 – 98,    24 – 07 – 15;

Брусилівський  сектор  обслуговування  громадян  Коростишівського  об’єднаного   УПФУ  в  Житомирській  області (04162) 3-10-91

Останнє оновлення на Четвер, 22 грудня 2016, 09:53