Зараз на сайті:

«Пенсійний кур’єр» – газета для всіх PDF Друк
Організації і установи - Коростишівське об’єднане управління Пенсійного фон
Четвер, 01 грудня 2016, 08:50

Галузеве видання «Пенсійний кур’єр» створене для широкого кола читачів, насамперед –пенсіонерів та працюючих осіб, які дбають про своє майбутнє. Концепція газети передбачає, щоб на її сторінках  кожен  знайшов максимум корисної інформації.

У передплатників завжди є можливість бути в курсі останніх змін у пенсійному законодавстві й знати свої права на отримання, перерахунок, індексацію пенсії та інші пенсійні послуги, гарантовані державою. Газета розміщує коментарі з приводу законодавчих нововведень, фахові роз’яснення актуальних пенсійних питань.

Крім того, читачів завжди хвилюють питання соціального забезпечення, тому в тематиці видання переважають статті, які висвітлюють важливі події соціального та суспільного життя. Газета друкує інтерв’ю і фахові виступи, які містять практичні поради з вирішення соціальних і побутових проблем (оформлення субсидії, оплата послуг ЖКГ, медичне обслуговування, захист прав споживачів тощо).

Є що почитати й просто для того, щоб прикрасити своє дозвілля. Видавці потурбувалися, щоб кожен номер містив цікаву та корисну інформацію: історичні факти, життєві історії, розповіді про видатних особистостей, кулінарні рецепти, поради для садівників та городників, програма телебачення, тощо. Газета кольорова, виходить щотижня.

Недарма гаслом для «Пенсійного кур’єру» журналісти обрали слова: «Газета, що допомагає жити»!

Запрошуємо   передплатити дане відомче видання, в якому завжди можна знайти відповіді на питання, які Вас цікавлять.

Передплатний індекс:

• українською мовою – 06840;
  • російською мовою – 06842.