ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ МОДЕРНІЗУВАВ ВЕБ-ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ PDF Друк
Середа, 16 листопада 2016, 15:33

З 1 листопада поточного року оновлено Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua), який працює вже понад 4 роки і є дієвою формою дистанційного обслуговування населення.

Відтепер процедура реєстрації на порталі максимально спрощена: за наявності електронно-цифрового підпису (ключа ЕЦП) громадяни мають можливість миттєвої он-лайн реєстрації. Крім того нові функціональні можливості Веб-порталу значно розширюють доступ користувачів до електронних послуг, що надаються Пенсійним фондом.

Відтак зареєстровані користувачі цього ресурсу мають можливість вирішувати свої найактуальніші питання в режимі он-лайн, а саме: отримувати індивідуальну інформацію з бази даних персоніфікованого обліку та відомості, з власної пенсійної справи щодо суми призначеної пенсії; подавати заяву-запит на попереднє замовлення паперових документів (виписки з системи персоніфікованого обліку, виписки з пенсійної справи, для страхувальників - виписки про стан розрахунків з ПФУ). Також можна  подати заяву про призначення або перерахунок пенсії, записатися на прийом до органу Пенсійного фонду у зручний для відвідування час.

Слід зауважити, що Веб-портал Пенсійного фонду України працює з дотриманням вимог щодо захисту персональних даних громадян.