Електронні послуги, які надає управління Пенсійного фонду України в Брусилівському районі Житомирської області PDF Друк
Вівторок, 26 січня 2016, 10:24

З метою покращення якості та оперативності обслуговування громадян, впровадження технологій електронного урядування в соціальній сфері Пенсійний фонд України розробив веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Мешканцям нашого району не обов'язково з кожним питанням йти в управління Пенсійного фонду. Завдяки електронному порталу можна здійснювати постійний контроль за своїми даними, що впливають на пенсійні права, отримувати необхідну інформацію і попередньо записуватись на прийом до фахівців. Адреса веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України: portal.pfu.gov.ua.

Веб-портал portal.pfu.gov.ua надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.
Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що Веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:

- отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян);
- отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів);
- формування запитів на попередню підготовку документів;
- можливість подачі скарг;
- запис на прийом до фахівців Фонду;
- отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).

Станом на 20.01.2016 в управлінні Пенсійного фонду України в Брусилівському районі Житомирської області зареєстровано 114 користувачів порталу веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

З 2015 року управлінням надається якісно нова послуга, така як консультації фахівців через Skype-зв'язок. Спеціалістами управління вже надано 11 роз’яснень з початку надання послуги. Адреса для звернення через Skype -зв'язок upfu_brus.