Про перетворення в органах Пенсійного фонду PDF Друк
Субота, 16 січня 2016, 12:56

Кабінет Міністрів України 16.12.2015 року ухвалив постанову №1055 "Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України" щодо оптимізації структури Пенсійного фонду України.

З січня 2016 року розпочинається виконання зазначеної постанови. Із 683 територіальних управлінь Пенсійного фонду України, які працюють сьогодні буде скорочено 159. Насамперед буде об’єднано невеликі управління, що обслуговують менше як 10 тисяч пенсіонерів. На базі скорочених управлінь будуть створені відділення, що обслуговуватимуть громадян на місцях. Дані заходи мають на меті оптимізувати структуру та скоротити  видатки територіальних органів Пенсійного фонду України, а також покращити якість надання послуг населенню шляхом впровадження новітніх технологій.

В число управлінь, які буде об’єднано входить управління Пенсійного фонду України в Брусилівському районі Житомирської області. В січні 2016 року розпочалася робота щодо припинення управління шляхом злиття в Коростишівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області. Для вжиття всіх необхідних заходів щодо припинення, згідно чинного законодавства, в управлінні створено ліквідаційну комісію.