Управління Пенсійного фонду в Брусилівському районі інформує PDF Друк
Понеділок, 07 вересня 2015, 13:37

25 серпня завершено виплату пенсій за серпень місяць. Загалом на забезпечення виплати пенсій та допомог пенсіонерам району за 8 місяців направлено  52,4 мільйони гривень.  Протягом 2015 року фінансування пенсій проводиться вчасно, згідно графіку.

З початку року управлінням  Пенсійного фонду в Брусилівському районі Житомирської області призначено 116 пенсій нових пенсій, зроблено 465 перерахунків. Середній розмір пенсії по нашому району становить 1328,25 грн.

Звертаємо увагу пенсіонерів та застрахованих осіб на можливість отримання послуг через веб-сайт Пенсійного фонду України, на даний час у Брусилівському районі вже зареєстровано 59 користувачів веб-сайту.