img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Коростишівське об’єднане управління Пенсійного фон
Перерахунок пенсій з 1 липня 2018 року PDF Друк
Четвер, 05 липня 2018, 10:50

Результат пошуку зображень за запитом "пенсії"Згідно з Законом України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” з 1 липня 2018 року збільшений прожитковий мінімум до 1435 грн для осіб, які втратили працездатність.

У зв’язку із зміною розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність розмір мінімальної пенсійної виплати збільшено з 1373 до 1435 грн.


Зокрема, підвищення стосується тих пенсіонерів, які досягли пенсійного віку, але не мають повного страхового стажу (чоловіки – 35 років, жінки – 30 років, а для осіб, яким пенсію призначено до 01.10.2011 року, 25 і 20 років страхового стажу відповідно), і їх розмір пенсії з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім пенсії за особливі заслуги перед Україною не досягає 1435 грн.


Також підвищились пенсії почесним донорам України. Для них прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць збільшився з 1700 до 1777 грн, відповідно розмір надбавки збільшений із 170 грн до 177,70 грн.


Зріс також максимальний розмір пенсії, оскільки він також залежить від розміру прожиткового мінімуму. Законодавчо визначено, що максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність. Відповідно, максимальний розмір пенсії збільшився з  13 730 грн  до  14 350 грн.

 
Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс – СМС інформування PDF Друк
Четвер, 05 липня 2018, 10:47

Пенсійний фонд України запровадив новий онлайн - сервіс для громадян  -   СМС - інформування.


Відтер, за допомогою СМС - повідомлень Пенсійний фонд інформуватиме пенсіонерів про призначення та перерахунок пенсій, а застрахованих осіб  -  про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу.

У зв’язку з цим, запрошуємо всіх бажаючих з числа пенсіонерів та застрахованих осіб завітати до найближчого управління Пенсійного фонду України в Житомирській області  та  надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання СМС - повідомлень від Пенсійного фонду України.


Одночасно закликаємо мешканців регіону реєструватися на веб - порталі Пенсійного фонду України. Адже, користуючись електронним сервісом Фонду,  ви матимете доступ до даних, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування та будете володіти інформацією щодо пенсійного забезпечення та сплачених страхових внесків.


Крім цього, особи, які користуються послугами веб - порталу за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу СМС - інформування безпосередньо на порталі, не звертаючись до органів  Пенсійного фонду України.

 
Віддалене робоче місце з обслуговування пенсіонерів відкрито у с. Водотиї PDF Друк
Вівторок, 19 червня 2018, 15:32

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.З метою наближення до населення надання послуг у сфері пенсійного забезпечення, покращення їх  якості та оперативності, у нашому районі створене віддалене робоче місце у с. Водотиї. Тепер  двічі на місяць, у перший і третій четвер  місяця,  жителям  села Водотиї і навколишніх сіл надаватимуть послуги  працівники Брусилівського сектору обслуговування громадян Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області  за адресою: с. Водотиї, вул. Центральна,18, де облаштовано зручний кабінет для прийому  пенсіонерів.


Такі робочі місця, в рамках реалізації Стратегії модернізації та розвитку системи органів Пенсійного фонду України створються як у нас в області, так і по усій країні. Відтепер за місцем проживання громадяни зможуть отримати змістовні консультації з пенсійних питань, подати заяву на внесення змін до пенсійної справи у зв’язку зі зміною місця проживання, паспортних даних, зміни способу виплати, переведення виплати пенсії з інших районів країни, реєстрацію на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, анкету на виготовлення пенсійного посвідчення, попереднє визначення права на пенсію, записатись на особистий прийом до керівництва управління, у зручний для них час.


Висловлюємо подяку за результативну співпрацю у такій потрібній справі Брусилівській селищній раді, в.о. старости с. Водотиї Познахору С.С. та Брусилівському відділенню Приватбанку за допомогу у облаштуванні даного робочого місця.


На фото 1: під час відкриття відокремленого робочого місця: в.о. старости с. Водотиї  Познахор С.С., заступник начальника Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Липко Л.А., пенсіонери с. Водотиї – перші відвідувачі Сервісного центру Левченко Г.С. та Щенович В.М.;

 

Детальніше...
 
Вплив страхового стажу на розмір пенсії PDF Друк
Середа, 13 червня 2018, 14:21

Страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок.

У разі, якщо фізична особа підприємець сплатила страховий внесок не менше мінімально законодавчо встановленого розміру то такий місяць повністю враховується в страховий стаж   і заробітна плата за цей місяць враховується для обчислення пенсії.


!!! Фізична особа підприємець зобов’язана подати звітність щодо нарахування та сплати єдиного внеску до органів Держаної фіскальної служби.

З 01 січня 2018 року право на пенсію за віком мають особи  після досягнення   віку   60   років чоловіками, відповідного пенсійного віку жінками та за умови наявності відповідного страхового стажу.


!!! У 2018 році необхідний страховий стаж становить 25 років.

Щороку необхідний страховий стаж збільшується на 12 місяців,

у 2028 році - становитиме не менше

35 років.

Детальніше...
 
З 01 квітня проведено перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам PDF Друк
Вівторок, 10 квітня 2018, 15:52

Результат пошуку зображень за запитом "перерахунок пенсій"З 1 квітня поточного року, органами Пенсійного фонду України в області проведено  перерахунки  пенсій особам, які продовжують працювати після виходу на пенсію.

Даний перерахунок стосується виключно тих пенсіонерів, які після виходу на пенсію продовжували працювати, набули страхового стажу, але свого часу не звернулися  до Пенсійного фонду.


Це – стандартний перерахунок, який проводився, починаючи з 1 січня 2004 року через кожних 2 роки  для пенсіонерів, які продовжували працювати  відповідно до п.4 ст. 42 Закону України від 09 липня 2003 року №1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Відмінність полягає у тому, що якщо раніше такий перерахунок здійснювався лише за заявою людини, то тепер проводитиметься автоматично щороку з 1 квітня, незалежно від того  звернеться людина чи ні.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 15
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin