Як задекларувати доходи, отримані у 2018 році PDF Друк
Вівторок, 19 березня 2019, 10:00

До 1 травня 2019 року триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2018 році.

Головне управління Державної фіскальної служби у Житомирській області запрошує громадян задекларувати доходи, отримані у минулому році.

Декларація про майновий стан і доходи затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 року № 556.

Відповідно до статті 163 Податкового кодексу оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб підлягає загальний річний оподатковуваний дохід, який включає доходи як з джерел їх походження в Україні, так і іноземні доходи.

Декларація подається за вибором платника податків до органу ДФС  в один із таких способів:

ü особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

ü надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання;

ü засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного документообігу та електронного цифрового підпису не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк подання.

Інформацію щодо порядку підготовки та подання податкової звітності в електронному вигляді, яка надсилається засобами телекомунікаційного зв’язку, розміщено на офіційному суб сайті ГУ ДФС у Житомирській області: www.zt.sfs.gov.ua

Сектор комунікації ГУ ДФС у Житомирській області