Зараз на сайті:

Нагадуємо, що триває кампанія декларування доходів громадян! PDF Друк
Організації і установи - Брусилівське відділення Коростишівської ОДПІ
П'ятниця, 15 квітня 2016, 10:04

Коростишівська ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області нагадує, що триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році. До 1 травня цього року громадяни подають декларацію про майновий стан та доходи, отримані в минулому 2015 році, за місцем реєстрації. Оскільки 1 травня 2016 року припадає на вихідний день, відповідно до норм податкового законодавства останній день подання декларації про майновий стан і доходи переноситься на перший робочий день, тобто, 3 травня 2016 року.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Звертаємо увагу, що поштою документи потрібно надсилати з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше, ніж за п'ять днів до закінчення граничного строку подання. Якщо ж декларація подається в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису, то надсилати її потрібно не пізніше закінчення останньої години граничного строку подання.

Також нагадуємо, що з 1 січня 2016 року запроваджується нова форма декларації про майновий стан і доходи, в якій об’єднано звітність по податку на доходи фізичних осіб та військовому збору. Враховуючи це, за результатами 2015 року податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб та військового збору визначатимуться в одній податковій звітності.

Мешканцям Коростишівського району, які зобов’язані або мають право подати декларацію про майновий стан і доходи, слід завітати за адресою: м. Коростишів, вул. Шевченка, 1, Центр обслуговування платників. Телефон для довідок: 5-23-34