Зараз на сайті:

Триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році. Перші підсумки! PDF Друк
Організації і установи - Брусилівське відділення Коростишівської ОДПІ
Написав Administrator
П'ятниця, 15 квітня 2016, 09:43

Нещодавно в Коростишівській ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області відбулася зустріч в.о.начальника - голови комісії з реорганізації Коростишівської ОДПІ Демиденко Тетяни Леонідівни з представниками бізнес-спільнот. Керівник ОДПІ відзначила, що тема зустрічі є досить важливою та актуальною, оскільки сьогодні першочерговим завданням фіскальної служби України є ідеологія патріотичної добровільності декларування доходів, взаєморозуміння та формування високої податкової культури населення.

Заходи, які здійснюють ОДПІ у Коростишівському та Брусилівському районі у період кампанії декларування, вдосконалюються і урізноманітнюються. Фахівці проводять широкомасштабну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед платників податків та громадян з актуальних питань щодо необхідності і порядку заповнення декларації, сплати податку або отримання податкової знижки.

В. о. начальника ОДПІ наголосила, що для забезпечення кращого інформування населення публікуються численні роз’яснення у засобах масової інформації а саме на радіо, та районній газеті. Постійно проводяться оголошення на місцевому ринку. Висвітлюється кампанія декларування 2016 на веб-сайтах місцевих органів влади: Коростишівської РДА, Коростишівської міської влади, Брусилівської РДА.

Серед платників податків розповсюджується виготовлена друкована продукція: буклети, листівки, пам’ятки деклараційної тематики.

За три місяці деклараційної кампанії 2016 року декларацію про отримані протягом 2015 року доходи подали 124 громадян Коростишівського району на  4753,0 тис. гривень доходів.

З них правом на податкову знижку скористались 38 декларанта. За результатами розрахунків їм повернуть 42,4 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. 86 декларанта – це громадяни, які зобов’язані були подати декларацію про отримані в 2015 році доходи в обов’язковому порядку. Зокрема, 45 громадян задекларували доходи у вигляді спадщини та дарунка; 28- від продажу нерухомого майна; 4- від продажу рухомого майна; 5 – доходи від здачі майна в оренду; 4 – інші доходи.

Наразі, за даними проведених розрахунків, до сплати нараховано 221,0 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 74,0  тис. грн. військового збору.

По Брусилівському відділенні за три місяці деклараційної кампанії 2016 року декларацію про отримані протягом 2015 року доходи подали 33 громадянина Брусилівського району на  209,0 тис. гривень доходів.

З них правом на податкову знижку скористались 17 декларанта. За результатами розрахунків їм повернуть 4,5 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. 16 декларанта – це громадяни, які зобов’язані були подати декларацію про отримані в 2015 році доходи в обов’язковому порядку. Зокрема, 3 громадян задекларували доходи у вигляді спадщини та дарунка; 1- від продажу нерухомого майна; 4 – доходи від здачі майна в оренду; 1- від здачі в оренду с/г продукції; 4 – інші доходи.

Наразі, за даними проведених розрахунків, до сплати нараховано 10,9 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 3,1  тис. грн. військового збору.

Метою декларування є не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення платникам податкової знижки - певної суми податку, сплаченого з їх заробітної плати протягом попереднього року! В. о. начальника ОДПІ нагадала, що платники податків зобов’язані подати річну податкову декларацію до податкового органу за місцем реєстрації (прописки). Останній термін подання річної декларації 3 травня 2016 року, а для бажаючих отримати податкову знижку, - 31 грудня поточного року.

Мешканцям Коростишівського району, які зобов’язані або мають право подати декларацію про майновий стан і доходи, слід завітати за адресою: м. Коростишів, вул. Шевченка, 1, Центр обслуговування платників.

Мешканцям Брусилівського району, які зобов’язані або мають право подати декларацію про майновий стан і доходи, слід завітати за адресою: смт. Брусилів, вул. Короленка 17, Центр обслуговування платників.