Зараз на сайті:

Забезпечення земельними ділянками військовослужбовців, які виконують завдання по здійсненню АТО PDF Друк
Організації і установи - Відділ Держземагентства
П'ятниця, 25 липня 2014, 08:08

Держземагентство України всіляко сприятиме реалізації права військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, на безоплатне отримання у власність земельної ділянки.

Уряд підтримав ініціативу Голови Держземагентства України Сергія Рудика з надання земельних наділів військовослужбовцям та доручив силовим відомствам підготувати та надати відповідні списки. «Ми опікуємося тим, щоб усі без винятку військовослужбовці, які беруть участь в антитерористичній операції, отримали у власність земельні ділянки. Ми подбаємо, щоб нікого не забули», – наголосив Сергій Рудик під час наради.

Військовослужбовцям необхідно із заявою звернутися безпосередньо до Головного управління Держземагентства у відповідній області за місцем проживання. До заяви необхідно додати необхідний документ, що посвідчує участь в антитерористичній операції, а саме, посвідчення, довідка, наказ, тощо.

Територіальні органи Держземагентства гарантують максимальне сприяння у виділенні земельних ділянок за мінімальних витрат коштів та часу всім військовослужбовцям, які не шкодуючи сил, здоров’я, свого життя, боронять нашу державу, захищають територіальну цілісність і суверенітет країни у східних та південно-східних областях.

Для отримання більш докладної інформації можна також зателефонувати до відділу Держземагентства у Брусилівському районі за телефоном 3-04-91 або на “гарячу лінію ” Голови Держземагентства України за телефоном 0-800-301-071 (дзвінки безкоштовні).

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 липня 2014, 11:31