Зараз на сайті:

«Відтепер державна реєстрація земельної ділянки безоплатна» PDF Друк
Організації і установи - Відділ Держземагентства
Середа, 30 липня 2014, 17:52

В Україні, 05 липня 2014 р. вступив в силу закон № 1325 “Про внесення змін до закону України “Про Державний земельний кадастр ” щодо відміни плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них ”.

У відповідності з даним законом скасована плата за:

державну реєстрацію земельної ділянки (раніше коштувало 65 грн.);

Відтепер фінансове забезпечення ведення та функціонування Державного земельного кадастру буде здійснюватись за рахунок коштів Державного бюджету України.

Законом внесено зміни до статей 24, 26, 29, 40, 41 Закону України “Про Державний земельний кадастр ”. Відтак скасовано плату за державну реєстрацію земельної ділянки, державну реєстрацію обмежень у використанні земель, внесення відомостей до Державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць та земельну ділянку.

Отже, згідно із законом, за надання відомостей з Державного земельного кадастру за зверненням, до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування здійснюються безоплатно.

Останнє оновлення на Четвер, 31 липня 2014, 17:54