img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Відділ Держземагентства
17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами PDF Друк
Понеділок, 13 червня 2016, 14:10

17 червня 1994 року була прийнята Конвенція ООН про боротьбу з опустелюванням. Цей день міжнародна спільнота відзначає, як Всесвітній день боротьби з опустелюванням. Україна приєдналася до Конвенції в 2002 році згідно із Законом України від 04 липня 2002 року №61-ІV. В рамках Конвенції, опустелювання розглядається не як процес утворення пустель, а як будь-яка деградація земель під впливом природних чи антропогенних чинників. Саме тому, сторонами Конвенції на сьогодні є 193 країни світу.

Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою покликаний звернути увагу людей на необхідність міжнародного співробітництва для ефективної боротьби з опустелюванням і засухою в природі. Цей процес змушує бити тривогу багатьох вчених, оскільки він загрожує навколишньому середовищу нашої планети. Опустелювання загрожує здоров'ю і благополуччю понад 1 млрд. людей. Питання охорони земель в умовах загострення екологічної ситуації в Україні має стати одним з найважливіших напрямків державної політики, оскільки поліпшення стану землі відкриває значні резерви збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції і забезпечує суттєве оздоровлення екологічних умов життя людини.

Спустелювання – це деградація засушливих ґрунтів, через яку гинуть родючі землі, пасовища та ліси. На сьогодні воно є однією з найбільш глобальних економічних проблем світу в цілому та України зокрема. Причиною жахливої деградації земель є надмірна неправильна експлуатація ґрунтів, нераціональна вирубка лісів тощо. Від неї тією чи іншою мірою страждає 70% засушливих територій в усьому світі.

Детальніше...
 
Зміни в земельному законодавстві PDF Друк
Середа, 25 травня 2016, 11:55

Інформуємо про те, що 02 квітня 2016 року в офіційному друкованому виданні «Голос України» за № 60 (6314) опубліковано Закон України від 18.02.2016 № 1012-VІІІ «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів», який набрав чинності 03 квітня 2016 року.

Внесено ряд змін, зокрема із частини другої статті 134 Земельного кодексу України виключено наступні положення, які дозволяли передавати у користування земельні ділянки державної та комунальної власності без проведення земельних торгів (аукціонів), а саме:

˗  надання земельної ділянки в оренду державним та комунальним підприємствам, бюджетним установам, вищим навчальним закладам, а також господарським товариствам, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 60 відсотків;

˗  надання земельних ділянок для створення озеленених територій загального користування;

˗  надання земельних ділянок державної та комунальної власності громадянам для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального дачного будівництва та будівництва індивідуальних гаражів;

Детальніше...
 
Засідання конкурсної комісії PDF Друк
Четвер, 14 серпня 2014, 08:03

1. Мета проведення робіт: виготовлення землевпорядної документації та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки. 

2. Дані про земельні ділянки:

 

 

-        земельна ділянка орієнтовною площею 0,01 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: Житомиська область, смт. Брусилів, вул. 1-го Травня, 45;

-        земельна ділянка орієнтовною площею 0,15 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, за адресою: Житомирська область, смт. Брусилів, вул.. Л. Українки, 73;

-        земельна ділянка орієнтовною площею 0,01 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, за адресою: Житомирська область, смт. Брусилів, вул. 1-го Травня, 17.

3. Умови конкурсу:

 

 

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою" або “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, строк виконання робіт (у календарних днях), а також інформацію про кількість складених учасником конкурсу звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок за попередні 24 місяці.

Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

Останнє оновлення на Четвер, 14 серпня 2014, 08:06
Детальніше...
 
ГРОМАДСЬКІ ПАСОВИЩА: ЛЕГАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ І ПРОСТЕ ОФОРМЛЕННЯ PDF Друк
Понеділок, 04 серпня 2014, 15:41

 Як відомо, повноваження щодо розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності починаючи з 1 січня 2013 року відійшли від районних державних адміністрацій до територіальних органів Держземагентства України в областях.

         В зв’язку із спрощенням процедури набуття права власності або користування на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, землі запасу та резервного фонду за межами населених пунктів набули значного попиту з боку громадян, зацікавлених в отриманні земельних ділянок для ведення фермерського господарства, особистого селянського господарства, садівництва.

         Відповідно до чинного на даний час законодавства, для отримання земельної ділянки у власність або користування із земель сільськогосподарського призначення державної власності для ведення фермерського господарства, особистого селянського господарства, садівництва достатньо подати до Головного управління Держземагентства в області лише заяву та графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки та документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства).

Останнє оновлення на Четвер, 07 серпня 2014, 15:44
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin