Відбулося засідання районної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству PDF Друк
Вівторок, 30 липня 2019, 16:15

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещении29 липня 2019 року у районній державній адміністрації   проведено  засідання районної  координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, демографічного розвитку, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству.

У засіданні взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Несенюк, начальник відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних служб» Брусилівської селищної ради Валентина Невмержицька, начальник відділу «Брусилівське бюро правової    допомоги» Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Юрій  Ободзинській, головний спеціаліст відділу служби у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради Марія Шарамко та  інші члени координаційної ради.

Відкрив засідання  перший заступник голови  районної  державної адміністрації,  голова координаційної ради Олександр Ненюк.

На порядку денному розглядалися основні напрями реалізації державної політики, спрямованої на  протидію торгівлі людьми у Брисилівському районі:

1.  Про  реалізацію національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, Порядок встановлення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та порядок надання допомоги таким особам.

2. Про організацію інформаційних кампаній з протидії торгівлі людьми до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми  30 липня. Проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення району щодо нелегальної зайнятості, трудової міграції та запобіганню потраплянню в ситуації, пов’язаної з торгівлею людьми.

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении