Відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам PDF Друк
Субота, 11 травня 2019, 08:47

10 травня  2019 року під  головуванням   керівника апарату Брусилівської райдержадміністрації, голови комісії Павлюк Любов Василівни, відбулося засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Було розглянуто подання Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації про призначення \відновлення\ соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам   і   акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Рішенням    комісії     було    дано   дозвіл     на    призначення  \відновлення\  1  заявнику  державної допомоги.

Головний державний соціальний інспектор

управління праці та соціального захисту

населення  Брусилівської

райдержадміністрації                                                                              О.В.Смик