БУЛІНГ PDF Друк
Вівторок, 07 травня 2019, 10:15

Картинки по запросу булінг

Діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

У світі піддається цькуванню 150 000 000 дітей – кожен другий учень віком від 13 до 15 років. В Україні з булінгом  стикалося 67% дітей.

Булінг - штраф 850 – 1700 грн   20 – 40 годин громадських робіт.

Булінг, вчинений групою осіб або повторно протягом року

-   штраф 1700 – 3400 грн 40 – 60 годин громадських робіт.

Неповідомлення керівником закладу освіти про випадки булінгу

-    штраф 850 – 1700  до  1 місяця виправних робіт до 20%  заробітку

Відповідальність за булінг  в інших  країнах:

США  -  батьків штрафують на 500 доларів.

Кібербулінг  штрафи від 1 до 11 тисяч доларів.

Канада -  штрафують не тільки батьків та вчителів, а й будь-яких дорослих свідків цькування, які проігнорували побачене.

Нова Зеландія – штрафують батьків та вчителів, а за булінг в інтернеті штрафи сягають 34 тисяч доларів.