Відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам PDF Друк
П'ятниця, 01 березня 2019, 14:43

01 березня 2019 року під головуванням керівника апарату Брусилівської райдержадміністрації, голови комісії Павлюк Любов Василівни, відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Було розглянуто подання управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації про призначення \відновлення\ соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам   і   акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Рішенням комісії було дано дозвіл на призначення \відновлення\ 2  громадянам державної допомоги.

Головний державний соціальний інспектор

управління праці та соціального захисту

населення  Брусилівської

райдержадміністрації                                                                         О.В.Смик