Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. PDF Друк
Четвер, 21 лютого 2019, 16:47

За січень - лютий 2019 року відбулося 3  засідання комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Було розглянуто подання управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації про призначення \відновлення\ соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам   і   акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Рішенням    комісії     було    дано   дозвіл     на    призначення  \відновлення\   4 громадянам пенсії  та  9 громадянам державної соціальної допомоги.

Головний державний соціальний інспектор

управління праці та соціального захисту

населення  Брусилівської

райдержадміністрації                                                                               О.СМИК