Засідання районної комісії з питань державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги. PDF Друк
Четвер, 21 лютого 2019, 16:45

За   січень - лютий  2019 року під  головуванням  начальника   управління  праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,    голови районної комісії  Майструка Андрія Григоровича,  відбулося  2 засідання районної комісії  з питань державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

Було розглянуто справи отримувачів   державних соціальних допомог і пільговиків.

Рішенням комісії було дано дозвіл  на призначення  2 заявникам державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та  3 заявникам дано дозвіл на включення їх до  Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги для отримання пільг за фактичним місцем проживання.

Головний державний соціальний інспектор

управління праці та соціального захисту

населення  Брусилівської

райдержадміністрації                                                                         О.СМИК