Засідання Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам PDF Друк
Четвер, 11 жовтня 2018, 14:32

08 жовтня 2018 року під  головуванням  керівника апарату Брусилівської райдержадміністрації, голови комісії Павлюк Любов Василівни, відбулося засідання Комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Було розглянуто подання Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації про призначення \відновлення\ соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам і акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Рішенням комісії було дано дозвіл на  призначення  \відновлення\  7 заявникам пенсії та 5 громадянам державної допомоги переміщеним особам.

Головний державний соціальний інспектор

управління праці та соціального захисту

населення  Брусилівської

райдержадміністрації                                                                             О.В.Смик