Зареєстровано колективні договори та угоди PDF Друк
П'ятниця, 06 липня 2018, 11:41

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації повідомляє.

За травень-червень 2018 року зареєстровано колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Брусилівської селищної ради Брусилівського району Житомирської області на 2017-2022 р.р. та зміни №1 до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом комунальної установи „Центр соціальних послуг” Брусилівської селищної ради на 2017-2020 р.р.

В. Фещенко, начальник відділу соціально-трудових відносин та кадрової роботи управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації