Щодо змін до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями. PDF Друк
Середа, 27 червня 2018, 14:24

Урядом було прийнято постанову Кабінету міністрів України від 30.05.2018 року №422 „ Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 року №999” щодо  змін до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями. Документ приведено у відповідність до законів України «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Зміни стосуються спрощення порядку отримання інформації стосовно транспортних засобів, зареєстрованих на ім’я особи з інвалідністю, законного представника недієздатної особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю органами соціального захисту населення або управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з Єдиного державного реєстру МВС (на даний час для отримання таких відомостей зазначені органи надсилають запит до відповідного підрозділу МВС).

Також вилучено норму щодо контролю за експлуатацією автомобілів, який здійснювали підрозділи МВС, органи соціального захисту населення, управління виконавчої дирекції Фонду у порядку, визначеному Мінсоцполітики разом з МВС.