26 квітня 2018 року виповнюються 32-гі роковини чорнобильської трагедії. PDF Друк
Четвер, 19 квітня 2018, 14:11

Результат пошуку зображень за запитом "чорнобиль"На виконання доручення № 43-01/249 від 12.04.2018 Глави держави, щодо належного вшанування в Україні пам’яті жертв техногенної катастрофи та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в районі планується проведення відповідних меморіальних, урочистих, культурно-мистецьких, благодійних та інших заходів, зустрічей керівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з постраждалими громадянами, представниками громадських організацій „чорнобильців”.

Головним завданням проведення заходів у зв’язку з Днем чорнобильської трагедії мають бути виховання у людей шанобливого ставлення до учасників боротьби з ядерною стихією, консолідація зусиль влади та громадського суспільства навколо розв’язання проблем, пов’язаних з подоланням наслідків катастрофи.

Управління праці та соціального захисту населення

райдержадміністрації