Змінився порядок виплати допомоги на дітей одиноким матерям або батькам PDF Друк
Четвер, 08 лютого 2018, 16:15

1Кабмін вніс зміни до порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми.

Відповідні зміни передбачені постановою Кабміну від 25 січня 2018 року № 41.

Так, право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) у разі смерті одного з батьків.

Встановлено, що для отримання допомоги один з батьків не може отримувати:

• пенсію на дітей у разі втрати годувальника;
  • соціальну пенсію;
  • державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

Для отримання допомоги необхідно подати копію свідоцтва про смерть одного з подружжя та довідку про те, що мати (батько) не одержують на дітей зазначені пенсії та державну соціальну допомогу.