Розподіл відкритих асигнувань за КПКВ 2501200 ”Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” PDF Друк
Середа, 24 січня 2018, 14:26

Повідомляємо про розподіл відкритих асигнувань за КПКВ 2501200 ”Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації були проведені наступні виплати:

Виплата  грошової компенсації на потерпілих дітей, які не харчуються в їдальнях навчальних закладів, а також за всі дні невідвідування ними навчальних закладів та забезпечення видатків на безплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в сумі – 1298,12 грн.

Виплата грошової компенсації за пільгове забезпечення  продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  за грудень 2017р. в сумі – 366 549,32 грн.

Виплата компенсації за шкоду, заподіяну здоров ю, та допомоги на оздоровлення, у разі звільнення з роботи громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  в сумі – 3 376,00 грн.