Урядом збільшено допомогу внутрішньо переміщеним особам PDF Друк
Вівторок, 23 січня 2018, 17:30

Постановою Кабінету Міністрів України № 15 від 17 січня 2018 р. «Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» внесено зміни до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Документом передбачено “Загальний розмір допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 3 000 гривень, для сім’ї, до складу якої входять особи з інвалідністю або діти з інвалідністю, — 3 400 гривень, для багатодітної сім’ї — 5000 гривень.”.

Реалізація норм цієї постанови сприятиме посиленню соціального захисту зазначених категорій внутрішньо переміщених осіб.