Вивчати англійську стало ще доступніше. ВІДЕО PDF Друк
Четвер, 26 жовтня 2017, 10:45

В рамках проведення загальнонаціональної інформаційної кампанії щодо важливості вивчення англійської мови, як міжнародної мови спілкування, підготовлено соціальний відеоролик, який розповідає про соціальний проект «Lingva.Skills».

«Lingva.Skills» - це наймасовіший освітній проект в Україні, який вже отримав понад 2 мільйони офіційних заявок.

За його допомогою безкоштовно вивчають англійську по всій країні держслужбовці, школярі, студенти, підприємці, будь-які організації, соціальні категорії населення тощо.

Інноваційна технологія вивчення англійської мови онлайн за стандартами Європейського Союзу дає можливість кожному вивчати англійську мову безкоштовно в будь-який час та в будь-якому місці.

Зареєструватися та подати заявку на навчання можна на онлайн-платформі проекту за посиланням: https://www.lingva.ua/

Відео