Про організацію санаторно-курортного лікування учасників антитерористичної операції PDF Друк
Вівторок, 24 жовтня 2017, 14:15

3 01.03.2017 організація санаторно-курортного лікування постраждалих учасників антитерористичної операції здійснюється відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 №110, якою змінено існуючу систему закупівлі санаторно-курортних послуг. На підставі трьохсторонньої угоди (особа - управління - санаторій) санаторіям безготівково перераховуються кошти  за надані послуги санаторно-курортного лікування (путівки).

При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики.

Перелік базових послуг, які мають надаватися особам відповідно до медичних рекомендацій та входять до вартості путівки, затверджуватимуться Мінсоцполітики.

Тобто відтепер людина може самостійно обрати один із санаторіїв для оздоровлення, орієнтовний перелік яких розміщено на веб-сайті Мінсоцполітики в розділі „ Громадянам " -„Санаторно-курортне лікування"

У 2017 році для Брусилівського району на придбання путівок для учасників антитерористичної операції було виділено 43050 грн. з державного бюджету, за рахунок яких мали змогу оздоровитися 7 чоловік.

Тому просимо учасників бойових дій АТО та інвалідів війни з числа постраждалих учасників АТО для взяття на облік на санаторно-курортне лікування звертатись до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Лермонтова ,9.

Довідки за телефоном : тел.30480

Останнє оновлення на Вівторок, 24 жовтня 2017, 14:36