26 вересня відбулося засідання комісії з питань житлових субсидій PDF Друк
Середа, 27 вересня 2017, 13:46

26 вересня  2017 року під  головуванням начальника   управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, голови комісії  Майструка Андрія  Григоровича,  відбулося засідання комісії  з питань житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.  Було розглянуто справи отримувачів житлових субсидій та державної соціальної допомоги.

Рішенням комісії було дано дозвіл  на призначення двом громадянам  субсидії на житлово-комунальні послуги, виходячи з кількості  зареєстрованих і фактично проживаючих громадян, одній громадянці дано дозвіл на призначення субсидії на підставі договору найму (оренди) житла, одній громадянці дано дозвіл на призначення субсидії заявникам, в сім’ї яких зроблена купівля товарів або оплата послуг на суму більше 50 тис. грн.  і двом громадянам дано дозвіл на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.