Про порядок отримання путівок громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2018 рік PDF Друк
Середа, 20 вересня 2017, 08:17

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 854 „Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Для проведення санаторно-курортного лікування, громадян І категорії та дітей з інвалідністю, яка пов’язана з Чорнобильською катастрофою необхідно до 15 жовтня поточного року подати заяву, для взяття на облік для забезпечення путівкою у наступному 2018 році.

Для подання заяви, із зазначенням бажаного санаторно-курортного закладу, бажаної пори року заїзду та необхідним переліком документів потрібно звернутися в Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської РДА  за адресою смт. Брусилів, вул. Лермонтова 9, каб. 102, телефон 31074.

Під час подання копій документів при собі мати їх оригінали для огляду.

Останнє оновлення на Середа, 20 вересня 2017, 08:18