Як отримати кредит для будівництва житла на селі. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ PDF Друк
Вівторок, 13 червня 2017, 10:18

1Отримати кредит для індивідуального будівництва житла на селі можна терміном від 20 до 30 років.

Молодим сім’ям, де чоловіку та дружині не більше 35-ти років або неповним сім’ям, в яких мати або батько також не досягли 35 років – із внесенням за користуванням ним плати у розмірі 3% річних,  на спорудження інженерних мереж до 2 років. Всі інші жителі області оформлюють кредит на термін до 20 років.

Сума кредиту визначається фондом з урахуванням рівня платоспроможності і не може перевищувати кошторисної вартості об’єкта кредитування: граничного розміру кредиту в сумі 100 тис. грн для добудови, реконструкції будинку, придбання житла і 200 тис. грн для спорудження нового житлового будинку.

Перелік  документів  необхідних для  отримання  кредит:

• заява на ім'я керівника виконавчого органу фонду про надання кредиту (зразок);
  • клопотання органу  місцевого   самоврядування   про надання кредиту;
  • паспорт громадянина України та копія ідентифікаційного податкового номера;
  • довідка про склад сім'ї;
  • документи, необхідні для визначення рівня платоспроможності позичальника  (довідку  про доходи позичальника і членів його сім'ї, одержані за попередні 12  місяців) або декларацію фізичної особи-підприємця (за 4 квартали);
  • довідка, видана органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно про наявність (або відсутність) приватного житла;
  • копія документа, що підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою (крім випадків придбання житла);
  • копія проектно-кошторисної документації або будівельного паспорта, вартість виготовлення яких може входити до суми кредиту (крім випадків придбання або реконструкції житла);
  • довідку про працевлаштування на підприємстві, в установі та організації;
  • заява власника житла чи об’єкта незавершеного житлового будівництва про згоду продати його із зазначенням погоджених з індивідуальним забудовником ціни та інших істотних умов договору купівлі-продажу (в разі придбання житла);
  • копія витягу з  рішення сільської та/або селищної ради про відведення земельної ділянки та надання дозволу на забудову (крім випадків придбання, реконструкції житла або спорудження інженерних мереж);
  • клопотання РДА про надання кредиту;
  • копія свідоцтва про сплату єдиного податку (для фізичних осіб-підприємців);
  • згода членів сім’ї на отримання позики та участь майном у виконанні зобов’язань;
  • договір про відкриття поточного рахунку фізичної особи в банку.

За детальною інформацією можна звернутися до «Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» за адресою: майдан Корольова, 12, каб. 510, 512 або за телефоном (0412) 42-16-06.

Довідково. Позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів Фонду можуть бути громадяни України, які проживають, будують об’єкти кредитування в сільській місцевості, в селах та селищах і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, переробних та обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, фермерських господарствах, а також в соціальній сфері, навчальних закладах, закладах культури, охорони здоров’я, правопорядку, зв’язку, інших господарських формуваннях незалежно від форм власності, розташованих в межах району, ФО – приватні підприємці, а також сільські пенсіонери.

Нагадаємо, що ще 7 родин із Житомирської області, у тому числі 3 з них – сім’ї учасників АТО,  отримають пільгові кредити на придбання чи будівництво житла на селі в рамках програми «Власний дім».

Останнє оновлення на Вівторок, 13 червня 2017, 10:19