img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Протидія торгівлі людьми. Протидія домашньому наси
НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ОШУКАТИ! Інформація для громадян, які збираються працювати за кордоном PDF Друк
Вівторок, 23 липня 2019, 14:48

Сьогодні багато українських громадян отримують пропозиції працювати або навчатись за кордоном. На жаль, не завжди такі пропозиції закінчуються на користь наших співвітчизників – людей продають як товар.

За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні понад 120 тис. українців постраждалих від торгівлі людьми починаючи з 1991 року.


Як вербують торгівці людьми?

Вербувальники зазвичай використовують особисті зв’язки або фальшиві рекламні оголошення у місцевій пресі, нелегальні кадрові агенції та вебсайти з працевлаштування. Посередниками у вербуванні можуть стати і ті, кому Ви довіряєте – знайомі, приятелі, сусіди, а інколи навіть друзі або родичі. Часом вони й самі не знають, яким насправді можуть бути наслідки Вашої роботи за кордоном. Умови, що пропонують вербувальними, є  зазвичай дуже привабливими та можуть здатися правдоподібними, як-то фінансова допомога та підтримка в організації поїздки, оформлення всіх необхідних документів тощо.


Що може статися насправді.

Нелегальне працевлаштування;

Обмеження свободи пересування та контактів із зовнішнім світом, з близькими та друзями;

Позбавлення паспорту, інших документів;

Фізичне та психологічне насильство бо погрози його застосування;

Нав’язування боргу, який потрібно „відробити”;

Погрози покарання за порушення міграційного законодавства країни в разі звернення до поліції або міграційної служби;

Шантаж та маніпулювання (наприклад погроза насильства над членами сім’ї).


ОТЖЕ, Ви зібрались працювати за кордоном!


Основні правила яких необхідно дотримуватись при працевлаштуванні за кордоном:

Детальніше...
 
До уваги громадян! PDF Друк
Понеділок, 22 липня 2019, 14:46

Серед основних причин потрапляння людей у торгівлю людьми це недостатньо поіформованість громадян України про цю проблему. Тому, Мінсоцполітики три роки поспіль проводить широкомасштабні інформаційні кампанії із залученням державних органів виконавчої влади задля інформування громадян про проблему торгівлі людьми, основні причини та наслідки потрапляння.


Про безпеку працевлаштування за кордоном дізнайтесь на сайті: 527.org.ua

Як діяти, щоб захистити себе та близьких від торгівлі людьми: http://www.stoptrafficking.org/ ------  дій  ------ захисти себе


Плануєте працювати в Польщі?


Організації Польщі, які надають допомогу:

Українська профспілка для захисту заробітчан «Трудова солідарність».

Її метою є захист прав українських працівників та трудових мігрантів в будь-якому куточку світу.

Т: +48 601-878-436


Організації Caritas

Вищезгадані організації надають психологічну, юридичну, соціальну та трудову допомоги мігрантам в Польщі, в тому числі і українцям. Дані осередки розташовані в різних частинах Польщі: Варшава, Білосток, Бяла Подляска, Люблін, Слубіце та Згожелець.


Організація «Eleos»

Бюро розглядає справи біженців та мігрантів з різних країн, які на даний момент проживають близько міста Білосток. Тут передусім можна оформити соціальну допомогу біженцям. Бюро знаходиться за адресою:

м.Білосток, вул.Варшавська 47, Т:+48 857-328-907


Фонд «Crossroads»

Основною діяльністю фонду є надання допомоги біженцям та мігрантам, які мають особливо тяжкий матеріальний стан та знаходяться в скрутному становищі в суспільстві. Діяльність фонду поширюється на всій території Польщі

м.Познань, вул Пекари 8а/40, Т:+48 791-085-827


Телефон довіри в Польщі +48 664-974-934

 
Для інформації! PDF Друк
Середа, 17 липня 2019, 14:45

Картинки по запросу номери Ñ‚ÐµÐ»ÐµÑ„Ð¾Ð½Ñ–Ð²В рамках проведення 30 липня Всесвітнього дня боротьби проти торгівлі людьми управління праці та соціального захисту населення спільно з відповідними службами проводить інформаційно-роз’яснювальну кампанію з протидії торгівлі людьми з метою заохочувати людей допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.


Будь-яка особа може постраждати від торгівлі людьми(ПТЛ), незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

Для звернення за консультацією та допомогою до організацій надаємо контактні дані:


Загальноєвропейський номер з мобільних телефонів безкоштовної національної гарячої лінії з попередження торгівлі людьми «Ла Страда-Україна» 116 123


Національна безкоштовна «гаряча лінія»з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів:

527 – з мобільного телефону;

0 800 505-501 – із стаціонарного

(пн-пт з 10:00 до 21:00, суб з 10:00 до 18:00)


Гаряча лінія МЗС України для громадян України, які опинилися в надзвичайних ситуаціях за кордоном

(044) 238-16-57


Якщо Ви або ваші знайомі постраждали від торгівлі людьми за кордоном або в межах України, зателефонуйте до Департаменту боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми МВС України:

(044)374-37-79 (пн-сб. з 09:00 до 18:00)


В екстрених випадках та стосовно розшуку осіб, зниклих за кордоном, можна звертатись на гарячу лінію Укрбюро Інтерполу:

(044)254-98-36 (цілодобово)


Департамент праці, сімейної та соціальної політики Житомирської облдержадміністрації координує надання допомоги ПТЛ

(0412) 47-47-57


Отримати безоплатну правову допомогу можна звернувшись на безкоштовну цілодобову телефонну лінію 0 800 213-103 зі стаціонарних та мобільних телефонів.

 
Що мені треба знати про сексуальне насильство? PDF Друк
П'ятниця, 12 липня 2019, 14:44

Частина 1. Перестороги

Що таке сексуальне насильство?

У законодавстві різних країн термін «сексуальне насильство» визначається дещо по-різному. Але загалом можна сказати, що цей термін стосується примусового сексуального контакту, іноді із застосуванням фізичної сили. Сюди входить сексуальна наруга над дітьми або підлітками, кровозмішення, ґвалтування або сексуальна експлуатація з боку людини, від якої сподіваються допомоги, скажімо лікаря, вчителя чи священнослужителя. Сексуальне насильство може бути словесним або фізичним. Деяким жертвам погрожують розправою, якщо вони розкажуть про те, що трапилося.


Згідно з одним дослідженням, лише у США щороку майже чверть мільйона людей повідомляють про те, що зазнали сексуального насильства. Близько половини з них є у віці 12—18 років.


Що тобі слід знати

  • У більшості випадків сексуальне насилля здійснюється особою, з якою жертва знайома.В одній книжці про сексуальне виховання дітей говориться: «Дві третини жертв зґвалтування знають свого кривдника. Це не якийсь незнайомець, що раптово вискакує з кущів» («Talking Sex With Your Kids»).
  • Сексуального насилля зазнають як жінки, так і чоловіки. У США приблизно 10 відсотків жертв такого насилля — чоловіки. Як сказано на сайті організації «Національна мережа з питань зґвалтувань, насильства та інцесту», чоловіки «можуть боятися, що через сексуальне насильство вони стануть геями» або «неповноцінними чоловіками».
  • Жертва не винна у сексуальному насильстві. Ніхто не заслуговує того, щоб над ним вчиняли сексуальну наругу. Єдина особа, яка відповідальна за насилля,— це кривдник. І все ж ти можеш дещо робити, аби не стати жертвою.
  • Підготуйся. Обдумай наперед, що будеш робити, коли якась людина — навіть твій хлопець чи дівчина або хтось з родичів — змушує тебе до сексуального контакту. Щоб підготуватися до ситуацій, коли інші тебе до чогось примушують, молода жінка, на ім’я Ерін, радить продумати можливий розвиток подій і те, як на них реагувати. Вона говорить: «Це може здаватись смішним, але допоможе не стати жертвою, коли щось подібне трапиться у реальному житті».

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 96