img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Протидія торгівлі людьми. Протидія домашньому наси
Здорова сім’я — надійний захист PDF Друк
Понеділок, 16 вересня 2019, 08:52

«НЕ МАТИМУТЬ природної любові»- так написано в  однїй мудрій  книзі. Надзвичайне поширення сексуальної наруги над дітьми в сім’ях яскраво свідчить про сповнення цього пророцтва з неї. Грецьке слово асторґос ,перекладене як «не матимуть природної любові», вказує на брак ніжних почуттів, які повинні існувати між членами сім’ї, особливо між батьками і дітьми. Тож не дивно, що діти зазнають наруги саме вдома.

Деякі дослідники кажуть, що сексуальну наругу над дитиною здебільшого чинить батько або вітчим. Часто насильниками стають також інші чоловіки, котрі належать до родини. Зазвичай жертвами збоченців є дівчата, однак хлопці теж зазнають наруги. Серед розбещувачів нерідко трапляються й жінки. Та, мабуть, менш за все нам відомо про випадки кровозмішення між братами й сестрами, коли старша або сильніша дитина змушує молодшу або слабшу до статевих зносин. Якщо ви батько чи мати, то, безумовно, відчуваєте огиду лише від думки про все це.


Як запобігти виникненню таких проблем у вашій сім’ї? Є багато принципів, які Всі члени сім’ї повинні засвоїти і поважати їх.

Аби сім’я була надійним захистом для дітей, кожен у ній має дотримуватись моральних норм. Це чітки вказівки щодо інтимні стосунки, які  приносять радість чоловіку і дружині в шлюбі.

Згідно з законодавством багатьох країн сексуальне насилля над дітьми в сім’ї вважається злочином. Нерідко статеві стосунки з дитиною класифікують як зґвалтування. Чи таке визначення правомірне у випадку, коли не було застосовано силу?

Детальніше...
 
Як покласти край насиллю в сім’ї PDF Друк
Четвер, 22 серпня 2019, 09:56

Епізод 1. До Ірини * в гості завітали батьки. Вони провели чудовий вечір у приємних розмовах з донькою та зятем. Хто з батьків не сяяв би від радості за дочку, яка одружена з таким турботливим чоловіком?


Епізод 2. Степан розлючений. Свій гнів він виливає у звичний для нього спосіб: б’є дружину по обличчю, копає її, тягає за волосся чи кілька разів вдаряє головою об стіну.


ВИ, МАБУТЬ, здивуєтесь, дізнавшись, що в обох епізодах йдеться про одне й те саме подружжя.


Подібно до багатьох інших осіб, які вдаються до насильства в сім’ї, Степан знає, як справити хороше враження на сторонніх людей чи на батьків своєї дружини. Та наодинці з нею він перетворюється на звіра.


Багато чоловіків на зразок Степана виросли в сім’ях, де насилля було звичним явищем. Ставши дорослими, вони думають, що насильницька поведінка прийнятна і навіть нормальна. Але в домашньому  насиллі немає нічого нормального. Саме тому багатьох людей шокують повідомлення про те, що хтось сильно побив свою дружину.

Детальніше...
 
Шукаючим роботу розповіли про торгівлю людьми PDF Друк
Понеділок, 05 серпня 2019, 13:03

В рамках проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення  Брусилівського району щодо нелегальної зайнятості, трудової міграції та запобіганню потраплянню в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми, провідний спеціаліст Управління праці та соціального захисту Тетяна Павлюк, 02.08.2019 року, взяла участь у інформаційному семінарі із загальних питань зайнятості у Брусилівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості та ознайомила присутніх із актуальністю даної проблеми в Україні та світі.

Зокрема фахівець  зупинилась на законодавстві, яке визначає, хто вважається постраждалим від торгівлі людьми, які види торгівлі  людьми вирізняють, хто може надати консультаційну, правову, фінансову допомогу постраждалим особам та як убезпечити себе від таких ситуацій.

Останнє оновлення на Понеділок, 05 серпня 2019, 13:40
Детальніше...
 
30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми PDF Друк
Середа, 31 липня 2019, 14:51

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, дерево, обувь, ребенок и на ÑƒÐ»Ð¸Ñ†ÐµУ 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.


30 липня 2019 року управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації у співпраці із службою у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради, відділом соціальних служб для сім’ї дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради, Житомирським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги «Брусилівське бюро правової допомоги» провели інформаційно-просвітницький захід до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми серед  населення району.


В центрі селища було розміщено інформаційні плакати, відповідальні особи роздавали буклети, листівки та спілкувалися з людьми. Захід спрямований на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 31 липня 2019, 14:56
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 99