img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Протидія торгівлі людьми. Протидія домашньому наси
Рівність для всіх? PDF Друк
Середа, 13 листопада 2019, 11:56

Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах(Стаття 1 Загальної декларації прав людини).


У чернетці Загальної декларації (Загальної декларації прав людини),в Статті 1 говорилося: «Усі люди [men]... рівні». Оскільки англійське слово «men» можна зрозуміти і як «люди», і як «чоловіки», жінки-члени редакційної комісії наполягли на виправленні документа. Вони добилися свого, і спірне слово «men»замінили на вираз «human beings», що в дослівному перекладі означає «людські істоти», що не допускає подвійного тлумачення. Але чи заміна слів у цій статті змінила становище жінок?


Десятого грудня 1997 року, у День прав людини, Гілларі Клінтон, Перша леді Сполучених Штатів Америки, сказала в ООН, що світ і надалі «обходиться з жінками, як з громадянами нижчого ґатунку». Вона навела декілька прикладів: 70 відсотків бідних у світі — це жінки. Дві треті зі 130 мільйонів дітей, які по цілому світі не можуть ходити до школи,— це дівчата. З 96 мільйонів неписьменних у світі дві треті становлять жінки. Вони також дуже страждають від домашнього та статевого насилля, і це залишається, за словами пані Клінтон, «одним з найпоширеніших порушень прав людини у світі, про яке до того ж найрідше повідомляють».


Деякі жінки стають жертвами насилля ще до народження. Особливо в певних країнах Азії матері часом роблять аборти, вбиваючи ненароджених дівчаток, бо воліють мати синів, а не дочок. Є місця, де через перевагу, яка віддається синам, процвітає генетичне обстеження на стать майбутньої дитини. Одна з клінік, яка займається визначенням статі, рекламувала свої послуги, твердячи, що ліпше сьогодні витратити 38 доларів США на аборт, ніж пізніше віддати 3800 доларів за дівчиною в придане. Така реклама досягає своєї мети. Вивчення, проведене в одній великій азіатській лікарні, показало, що після визначення статі утробного плоду 95,5 відсотка ненароджених дівчаток загинули через аборт. Але й в інших частинах світу дехто віддає перевагу синам. Колишній чемпіон США з боксу на запитання, скільки в нього дітей, відповів: «Один хлопець і сім помилок». У публікації ООН «Жінки та насильство» зауважується, що «поки людське мислення та ставлення до жінок зміниться, пройде багато часу — на думку багатьох, для цього знадобиться принаймні одне покоління, а може й більше».

 
« Не стань жертвою торгівлі людьми!» PDF Друк
Понеділок, 21 жовтня 2019, 16:47

18 жовтня відзначався  Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Наш район теж не залишився осторонь. Відбулася інформаційно-просвітницька кампанія щодо попередження ризиків торгівлі людьми з мешканцями селища.

 

Працівниками управління праці та соціального захисту населення Брусилівської РДА розповсюджено буклети «Плануєте працювати за кордоном?» та листівки «Подбайте про свою безпеку!». В приміщенні Брусилівської центральної бібліотеки ім.Г.М.Ткаченка організована виставка «Про протидію торгівлі людьми» для підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.


Торгівля людьми є особливо небезпечним злочином, який є грубим порушенням прав людини і визнаний серйозним злочином на міжнародному рівні.

 
18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми PDF Друк
Четвер, 17 жовтня 2019, 15:59

Сьогодні європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо жінками та дітьми, – небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.


Україна,  оголосивши курс на євроінтеграцію, приєдналася до основних міжнародних нормативно-правових актів у сфері протидії торгівлі людьми та прийняла національне законодавство.


Для Мінсоцполітики як національного координатора у сфері протидії торгівлі людьми відзначення Європейського дня боротьби з цим злом – це  ще один привід заявити про актуальність проблеми, а також необхідність об’єднати зусилля державних органів влади, органів місцевого самоврядування та громадськості для надання допомоги постраждалим особам.

 
Здорова сім’я — надійний захист PDF Друк
Понеділок, 16 вересня 2019, 08:52

«НЕ МАТИМУТЬ природної любові»- так написано в  однїй мудрій  книзі. Надзвичайне поширення сексуальної наруги над дітьми в сім’ях яскраво свідчить про сповнення цього пророцтва з неї. Грецьке слово асторґос ,перекладене як «не матимуть природної любові», вказує на брак ніжних почуттів, які повинні існувати між членами сім’ї, особливо між батьками і дітьми. Тож не дивно, що діти зазнають наруги саме вдома.

Деякі дослідники кажуть, що сексуальну наругу над дитиною здебільшого чинить батько або вітчим. Часто насильниками стають також інші чоловіки, котрі належать до родини. Зазвичай жертвами збоченців є дівчата, однак хлопці теж зазнають наруги. Серед розбещувачів нерідко трапляються й жінки. Та, мабуть, менш за все нам відомо про випадки кровозмішення між братами й сестрами, коли старша або сильніша дитина змушує молодшу або слабшу до статевих зносин. Якщо ви батько чи мати, то, безумовно, відчуваєте огиду лише від думки про все це.


Як запобігти виникненню таких проблем у вашій сім’ї? Є багато принципів, які Всі члени сім’ї повинні засвоїти і поважати їх.

Аби сім’я була надійним захистом для дітей, кожен у ній має дотримуватись моральних норм. Це чітки вказівки щодо інтимні стосунки, які  приносять радість чоловіку і дружині в шлюбі.

Згідно з законодавством багатьох країн сексуальне насилля над дітьми в сім’ї вважається злочином. Нерідко статеві стосунки з дитиною класифікують як зґвалтування. Чи таке визначення правомірне у випадку, коли не було застосовано силу?

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 99