img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Актуально
Пам’ятка! Як підписати декларацію з лікарем PDF Друк
Середа, 14 листопада 2018, 15:17

З квітня триває національна кампанія з вибору лікаря: кожен може обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. На Житомирщині свого лікаря вже обрали 752 132 жителі.


Для чого підписувати декларацію з лікарем

Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (Національну службу здоров’я України), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.


Водночас, декларація не є юридичним документом і не підписується «раз і назавжди»: ви зможете укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.

Кожен має право вільно обирати собі лікаря. Не обов’язково підписувати декларацію за місцем прописки чи проживання. Однак лікар може відмовити у підписанні декларації, якщо він уже набрав оптимальну кількість пацієнтів.

Детальніше...
 
Продовжено здійснення монетизації залишків невикористаних субсидій PDF Друк
Вівторок, 13 листопада 2018, 11:52

Для удосконалення та підвищення ефективності програми соціальної підтримки населення, після внесення Урядом змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива продовжено здійснення монетизації залишків невикористаних субсидій на оплату опалення (в обсягах до 100 куб. м природного газу та 150 кВт/г електроенергії), що виникли у зв'язку з економним споживанням природного газу та електроенергії.

Кошти перераховувалися на особовий рахунок одержувача в банківській установі або виплачувались через відділення поштового зв'язку ПАТ Укрпошта".

В 2018 році  такі кошти отримали 949 жителів Брусилівського району на суму 557538 грн33 коп.

 
До уваги одержувачів житлової субсидії! PDF Друк
П'ятниця, 09 листопада 2018, 14:23

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 №848, зі змінами від 27.04.2018 №329,  житлова субсидія розраховується на всіх зареєстрованих в домогосподарстві, включаючи і доходи членів сім'ї осіб із складу домогосподарства (незареєстровані чоловік, дружина…). Разом з цим, житлова субсидія може бути призначена за виключенням осіб, які фактично не проживають за місцем реєстрації, за рішенням комісії.


Однак,  в окремих випадках рішенням комісії не можна виключити:


- членів сім'ї осіб зі складу домогосподарства (чоловіка,  дружину…);


- непрацюючих працездатних осіб, у яких були відсутні доходи, які не сплатили єдиний соціальний внесок (ЄСВ) на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний протягом трьох місяців, за які беруться доходи (січень-червень 2018), які перебували за кордоном сукупно більше 60 днів, крім тих, що перебували за кордоном на лікуванні, навчанні.

 
Відповідальність керівників за порушення законодавства про працю PDF Друк
Середа, 07 листопада 2018, 16:57

Керівникам підприємств, організацій  різних форм власності, приватним підприємцям району.

Управління праці та соціального захисту Брусилівської РДА інформує про відповідальність керівників за порушення вимог законодавства про працю.


Кодекс законів про працю України.

Стаття 265. Відповідальність за порушення законодавства про працю

Посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, винні у порушенні законодавства про працю, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.


Юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:

фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;


порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення;


недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;


недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України "Про військовий обов’язок і військову службу", "Про альтернативну (невійськову) службу", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;


порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених абзацами другим - п’ятим частини другої цієї статті - у розмірі мінімальної заробітної плати.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 84
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin