img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Актуально
Яка ялинка краща PDF Друк
Вівторок, 12 грудня 2017, 17:31

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, які принесуть у кожний дім радість, надії на кращі зміни в житті. Щоб свято не затьмарило лихо пожежі, а ще гірше втрата близьких людей, необхідно дотримуватися правил безпеки.


Адже Новий Рік - це свічки, хлопавки й вогні, а ялинки, на жаль, дуже добре горять. Причому штучні при цьому ще й виділяють отруйні речовини, швидко плавляться й "розтікаються", тож ліквідувати загорання буде складніше. Щоб ялинка приносила тільки радість, встановлювати її потрібно подалі від опалювальних приладів і джерел відкритого вогню (камінів, газових плит). На ялинку не можна встановлювати свічки й бенгальські вогні, особливо в поєднані з ватяним "снігом" і паперовими іграшками.

 


При виборі штучної ялинки безпечніше віддати перевагу моделям, що мають протипожежне просочення (ця інформація вказується на упаковці). Щоб ялинка не могла перекинутися й поранити дитину, вона повинна бути правильно зібрана й надійно встановлена, а іграшки рівномірно на ній розподілені.


Збирати штучну ялинку потрібно відповідно до інструкції, і в процесі установки ялинки не рекомендується підпускати до неї дітей. У кімнаті, де стоїть ялинка, малята повинні перебувати тільки під наглядом дорослих. Для дитячої безпеки ялинку краще нарядити легкими прикрасами, які не б’ються – бантами, шишками, кулями зі склопластику.

 

Детальніше...
 
ПАМ’ЯТКА! Основні правила поведінки під час погіршення погодних умову зимовий період PDF Друк
Вівторок, 12 грудня 2017, 17:00

Як можна зменшити ризик травм в ожеледицю:


- будьте обережні під час ходьби в такі дні;

- ходіть не поспішаючи, ноги злегка розслабте в колінах, ступайте на всю підошву. Руки повинні бути вільними. Пам'ятайте, що поспіх збільшує небезпеку послизнутимь, тому виходьте із будинку не поспішаючи;

- при порушенні рівноваги - швидко присядьте, це найбільш реальний шанс утриматися на ногах;


- не тримайте руки в кишенях - це збільшує вірогідність не тільки падіння, але й більш важких травм, особливо переломів;

- обходьте металеві кришки люків. Як правило, вони покриті льодом. Крім того, вони можуть бути погано закріплені і перевертатися, що додає травмувань;


- не прогулюйтеся проїжджими частинами дороги. Це небезпечно завжди, а на слизьких дорогах особливо. Можна впасти та вилетіти на дорогу, а автомобіль може виїхати на тротуар;

- не перебігайте проїжджу частину дороги під час снігопаду та в ожеледицю. Пам'ятайте, що в ожеледицю значно збільшується гальмовий шлях машини, і падіння перед автомобілем, що рухається, призводить, як мінімум, до каліцтв, а, можливо, і до загибелі;

Детальніше...
 
Основні показники Брусилівського району станом на 01.10.2017 року PDF Друк
Понеділок, 11 грудня 2017, 15:41

Населення

Чисельність наявного населення в Брусиловському районі, за оцінкою,   на   1 жовтня 2017р. становила 15041 особу. Упродовж січня–вересня 2017р. чисельність населення району зменшилась на 68 осіб. Зменшення відбулося за рахунок природного (122 особи) скорочення населення.


Кількість живонароджених у січні–вересні 2017р. становила 115 осіб, померлих – 237 осіб.


Ринок праці

Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ і організацій (з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у вересні 2017р. становила 2047 осіб.


За адміністративними даними районного центру зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних  на кінець вересня 2017р. становила 317 осіб. Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості - 6 одиниць. Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) склало 53 особи.


Доходи населення

У січні–вересні п.р розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатного працівника підприємств, установ та організацій (з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становив 5099 грн., що складає 84,6% до середнього рівня по області.

Детальніше...
 
Для учасників АТО, які постраждали PDF Друк
П'ятниця, 08 грудня 2017, 10:14

Відповідно до Закону України „Про внесення зміни до статті 4 Закону України „Про реабілітацію інвалідів в Україні” учасникам, які постраждали внаслідок АТО, держава гарантує право на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації незалежно від встановлення їм інвалідності.


До технічних та інших засобів реабілітації належать:

  • протезні вироби (включаючи протезно-ортопедичні вироби (ортези, протези), ортопедичне взуття);

 

  • засоби для пересування (крісла колісні);

 

  • спеціальні засоби для самообслуговування та догляду (допоміжні засоби для особистого догляду та захисту: наколінники, налокітники, рукавиці на протез, чохли для кукс верхніх та нижніх кінцівок, вкладиші із силіконової або селевої композиції для кукс верхніх та нижніх кінцівок, подушки проти пролежневі та інші);

 

  • допоміжні засоби для особистої гігієни: крісла-стільці, сидіння на унітаз, сидіння-надставки на унітаз, щипці для туалетного паперу, стільці, табурети, сидіння для ванни та душу, східці, підставки для ванни, умивальники);

 

  • допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому (палиці, милиці, ходуни, поручні);

 

  • меблі та оснащення (столи, меблі для сидіння, ліжка, матраци проти пролежневі, перила та поручні, брусся, опори);

 

  • спеціальні засоби для орієнтування, спілкування та обміну інформацією (магнітофони, диктофони, годинники, мобільні телефони для письмового спілкування).

 

До управління праці та соціального захисту населення протягом 2017 року звернулося 2 інваліда війни, з числа постраждалих учасників АТО для забезпечення протезно-ортопедичним виробом та допоміжними засобами для  особистої рухомості.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 85
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin