img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Актуально
Засідання Комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам PDF Друк
П'ятниця, 16 лютого 2018, 16:57

14  лютого  2018 року під  головуванням  керівника апарату Брусилівської райдержадміністрації, голови комісії Павлюк Любов Василівни відбулося засідання Комісії  з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Було розглянуто подання Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації про призначення \відновлення\ соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам   і   Акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

Рішенням  комісії  було  дано дозвіл   на  призначення \відновлення\ 2 громадянам пенсії  та 1 громадянці соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.


 
Засідання Комісії з питань житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги PDF Друк
П'ятниця, 16 лютого 2018, 16:52

14 лютого  2018 року під  головуванням начальника   управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, голови комісії  Майструка Андрія  Григоровича,  відбулося засідання Комісії  з питань житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.


Було розглянуто справи отримувачів житлових субсидій,  державних соціальних допомог і пільговиків.

 

Рішенням комісії було дано дозвіл  на призначення 8 громадянам  субсидії на житлово-комунальні послуги, виходячи з кількості  зареєстрованих і фактично проживаючих громадян, 1 громадяну дано дозвіл на призначення субсидії згідно договору найму (оренди) житла.

 
До відома громадян! PDF Друк
Четвер, 15 лютого 2018, 11:32

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації повідомляє що Урядом визначено розмір грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2018 році.

 

Для забезпечення прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на санаторно-курортне лікування прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 25 січня 2018 р. № 31 “Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2018 році”.


Відповідно до пункту 26 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:


1. Установити, що розміри грошової допомоги для компенсації у 2018 році вартості путівок шляхом безготівкового перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення чи відпочинку осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, становлять:


осіб, віднесених до категорії 1, — 6 822 гривні;

осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) — 20 685 гривень;

дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка їх замінює, — 13 545 гривень.

Детальніше...
 
Надання пільг та житлових субсидій на тверде паливо та скраплений газ PDF Друк
Четвер, 15 лютого 2018, 10:23

Управління праці та соціального захисту  населення Брусилівської райдержадміністрації повідомляє, що розпочато роботу по призначенню пільг та субсидій на тверде паливо і скраплений газ на 2018 рік.


Відповідно до чинного законодавства у 2018 році для надання пільг і житлових субсидій жителям району на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету застосовуються граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2016 р. №540 «Деякі питання надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу», проіндексовані на індекс споживчих цін на рівні 109.


Граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу для надання у 2018 році пільг і житлових субсидій готівкою:

-         2424,16 грн за 1 тонну твердого палива;

-          242,42 грн за 1 балон скрапленого газу.Норми забезпечення населення твердим паливом та скрапленим газом:

- пільги  —  одна тонна вугілля та один балон на домогосподарство на рік;

- субсидії  – дві тонни вугілля на одне домогосподарство на рік та два балони на рік  на 1-2 особу, три балони на 3-4 особи, чотири  балони на 5 і більше осіб.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 94
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin