img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Аналітична довідка за результатами організації роботи з доступу до публічної інформації за І півріччя 2019 року PDF Друк
Вівторок, 09 липня 2019, 11:03

З метою забезпечення безумовного виконання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу  Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» в районі проводиться відповідна робота щодо реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію. У зв’язку зі зміною структури апарату райдержадміністрації прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 28.12.2018 № 325 «Про визначення відповідального за опрацювання та організацію розгляду запитів щодо надання публічної інформації». Даним розпорядженням відповідального за вказаний напрямок роботи визначено відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації.


Протягом І півріччя 2019 року до Брусилівської районної державної адміністрації надійшло 9 запитів  на отримання публічної інформації, що на 21 запит менше ніж за аналогічний період 2018 року, порушено 11 питань.

Більшість запитів надіслано електронною поштою. Від фізичних осіб надійшло 5 запитів, 4 - від юридичних осіб.


Запитувачі інформації зверталися до райдержадміністрації з проханням надати інформацію про:

- земельні питання;

-надання інформації про перелік комунальних підприємств зареєстрованих на території району.

 

 

Відповіді на запити надані своєчасно, відповідно до вимог чинного законодавства.

 


Головний спеціаліст відділу

організаційної роботи та контролю

апарату райдержадміністрації       Валентина  МЕЛЬНИК