Аналітична довідка за результатами організації роботи з доступу до публічної інформації за І півріччя 2019 року PDF Друк
Вівторок, 09 липня 2019, 11:03

З метою забезпечення безумовного виконання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу  Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» в районі проводиться відповідна робота щодо реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію. У зв’язку зі зміною структури апарату райдержадміністрації прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 28.12.2018 № 325 «Про визначення відповідального за опрацювання та організацію розгляду запитів щодо надання публічної інформації». Даним розпорядженням відповідального за вказаний напрямок роботи визначено відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації.

Протягом І півріччя 2019 року до Брусилівської районної державної адміністрації надійшло 9 запитів  на отримання публічної інформації, що на 21 запит менше ніж за аналогічний період 2018 року, порушено 11 питань.

Більшість запитів надіслано електронною поштою. Від фізичних осіб надійшло 5 запитів, 4 - від юридичних осіб.

Запитувачі інформації зверталися до райдержадміністрації з проханням надати інформацію про:

- земельні питання;

-надання інформації про перелік комунальних підприємств зареєстрованих на території району.

Відповіді на запити надані своєчасно, відповідно до вимог чинного законодавства.

Головний спеціаліст відділу

організаційної роботи та контролю