Аналітична довідка за результатами організації роботи з доступу до публічної інформації за 12 місяців 2018 року PDF Друк
П'ятниця, 04 січня 2019, 16:08

З метою забезпечення безумовного виконання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу  Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» в районі проводиться відповідна робота щодо реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію. У зв’язку зі зміною структури апарату райдержадміністрації прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 28.12.2018 № 325 «Про визначення відповідального за опрацювання та організацію розгляду запитів щодо надання публічної інформації».

Даним розпорядженням відповідального за вказаний напрямок роботи визначено відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації.

Протягом 12 місяців 2018 року до Брусилівської районної державної адміністрації надійшло 46 запитів  на отримання публічної інформації, що на 8 запитів менше ніж за аналогічний період 2017 року, порушено 74 питання.

Більшість запитів надіслано електронною поштою. Від фізичних осіб надійшло 32 запити. Від представників засобів масової інформації надійшов 1 запит, 6 запитів від громадських організацій та від юридичних осіб – 8.

Запитувачі інформації зверталися до райдержадміністрації з проханням надати інформацію про:

- заключення договорів оренди;

- детальний розклад руху приміського транспорту в межах району;

- тарифи на проїзд у громадському транспорті;

- надання копій договорів оренди  водних об’єктів;

- надання інформації  щодо житлового будівництва в районі;

- фінансовий та статистичний звіт проведення будівництва та виконання ремонтних робіт;

- надання інформації про перелік сільськогосподарських виробників зареєстрованих на території району.

Відповіді на запити надані своєчасно, відповідно до вимог чинного законодавства.

Головний спеціаліст відділу

організаційної роботи та контролю

апарату райдержадміністрації                                                      В.МЕЛЬНИК