Як здійснюється надання публічної інформації районною державною адміністрацією PDF Друк
Субота, 26 серпня 2017, 11:52

Правила доступу

Надання публічної інформації районною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит. Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації може складатися у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім`я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

3) підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту Ви можете звернутися:

усно за телефоном: (04162) 30-4-35;

письмово: 12601, смт.Брусилів, вул.Небесної Сотні, 2 (на конверті вказувати "Публічна інформація");

особисто: смт. Брусилів, вул.Небесної Сотні, 2 (2 поверх);

факсом: (04162) 30-4-35;

електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду