img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Аналітична довідка за результатами організації роботи з доступу до публічної інформації за І півріччя 2018 року PDF Друк
Понеділок, 02 липня 2018, 11:20

З метою забезпечення безумовного виконання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу  Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» в районі проводиться відповідна робота щодо реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.


Прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.05.2014 № 135  «Про розгляд запитів щодо надання публічної інформації про діяльність районної державної адміністрації, її структурних підрозділів та органів виконавчої влади району на місцях».


Цим розпорядженням відповідно затверджено Порядок складання, подання та розгляду запитів щодо надання публічної інформації в Брусилівській районній державній  адміністрації.

Надання публічної інформації Брусилівською районною державною адміністрацією  здійснюється на інформаційний запит.

Протягом 1 півріччя 2018 року до районної державної адміністрації надійшло  30 запитів  на публічну інформацію, що на 2 запити менше ніж за 1 півріччя 2017 року (32 запити),  у яких порушено 30 питань.

 

 

Із загальної кількості запитів надійшло електронною поштою – 15; подано особисто – 15.

Від фізичних осіб надійшло 18 запитів, від юридичних осіб – 12.

За результатами розгляду запитів задоволено 30.


Найбільш запитувана інформація з питань житлового будівництва та земельних питань.

На запити, що надійшли до райдержадміністрації, надано відповіді запитувачам у терміни, встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації».


З метою інформування населення про права громадян, передбачених Законом України «Про доступ до публічної інформації», на сайті райдержадміністрації у рубриці «Доступ до публічної інформації» оприлюднено нормативно-правові акти, що регламентують доступ до публічної інформації та форми запитів на інформацію.


Питання системи обліку публічної інформації перебуває на постійному контролі керівництва райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Четвер, 25 жовтня 2018, 13:36