Про роботу із зверненнями громадян за І квартал 2018 року PDF Друк
Вівторок, 10 квітня 2018, 16:02

Протягом І кварталу 2018 року до райдержадміністрації  надійшло 124 звернення, що більше в порівнянні з відповідним періодом  2017 року на 6,0%.

З них - 106 звернень поступило поштою,  18 - під час особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, в тому числі 8 звернень розглянуто під час виїзних прийомів.

Через «гарячу телефонну лінію» до райдержадміністрації  звернень від жителів району не надходило.

За звітний період надійшло 6 звернень від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, 2 - від інвалідів, 1 – від учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи, 28 - від учасників антитерористичної операції в східних областях України, 9 - через центральні органи влади, 41 – через Урядову гарячу лінію та 4  колективних звернення.

Враховуючи колективні звернення, всього до адміністрації звернулося 164 громадянина.

Найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях, є питання соціального захисту населення – 46 (35,4%).

На другому місці –   питання аграрної політики і земельних відносин, яких надійшло – 29 (22,3%)

На третьому місці за кількістю звернень питання комунального господарства  – 27 (20,8 %).

За відповідний період було взято до уваги та поставлено на контроль 130  питань, порушених у зверненнях. З них – 65 (50,0%) вирішено позитивно, по  65 (50,0%)  заявникам дано роз’яснення в межах чинного законодавства.

Проведено 3 засідання комісії з питань розгляду звернень громадян, під час яких розглянуто звернення найменш соціально захищених верств населення  та прийнято  відповідні рішення.

Робота із зверненнями громадян в райдержадміністрації, її структурних підрозділах, виконкомах Брусилівської селищної, Ставищенської сільської рад систематично аналізується.

Так, на колегії райдержадміністрації 31 січня 2018 року розглядалось питання про стан роботи із зверненнями громадян за 2017 рік. На виконання рішення колегії прийнято відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від 08.02.2018 № 23.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 08.02.2018 № 23  затверджено графік на 2018 рік щодо перевірок додержання законодавства про звернення громадян у виконкомах Брусилівської селищної, Ставищенської сільських рад та структурних підрозділах райдержадміністрації.

28.02.2018 року перевірено стан роботи із зверненнями  громадян у  відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення.

За наслідками перевірки оформлено відповідну довідку та надано методичну допомогу щодо організації діловодства та контролю за розглядом звернень громадян.

До структурних підрозділів райдержадміністрації надійшло 852 звернення громадян. Найбільше звернень громадян надійшло до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації - 770.

На адресу Брусилівської районної, Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад надійшло і було опрацьовано  434 звернення, що на  10 звернень менше ніж у 2017 році.

Найбільше звернень  громадян розглянуто виконкомом Брусилівської селищної ради – 286.

Найчастіше у своїх зверненнях до виконкомів Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад громадяни зверталися по питаннях соціального захисту – 164 (40,7%), на другому місці питання аграрної політики та земельних відносин – 155 (38,5%), на третьому – комунального господарства – 25(6,2%).

Головний спеціаліст відділу

організаційної роботи та контролю

апарату райдержадміністрації                                                         В.Г.Мельник