НАЗК нагадало, які подарунки не можна приймати чиновникам від св. Миколая PDF Друк
Вівторок, 18 грудня 2018, 14:34

Картинки по запросу подарунки від миколаяУ Національному агентстві з питань протидії корупції заявили, що чиновники, які отримають на свято подарунок на суму від 1921 гривні, повинні будуть повернути його святому Миколаю назад.

Про це повідомляє прес-служба відомства у Facebook.

«Шановний Святий Миколаю та всі, хто передає через нього привітання суб’єктам декларування!

Нагадуємо вам, що вашу безмежну щедрість при виборі подарунка особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняним до них особам варто проявляти лише до близьких осіб. В іншому випадку подарунок на суму від 1 921 грн доведеться повернути Святому Миколаю назад.

Нагадуємо також про заборону таким особам одержувати подарунки від підлеглих. Тому аби не завдати своїм керівникам зайвого клопоту у вигляді протоколу про адміністративне правопорушення, не спокушайте їх своїми подарунками.

Бажаємо вам, щоб вашим фінансовим можливостям у наступному році приємно здивувався навіть Святий Миколай!»