Розпочато реєстрацію на 3 онлайн-курси щодо заповнення е-декларацій, конфлікту інтересів та розробки антикорупційних програм. PDF Друк
Понеділок, 03 грудня 2018, 09:20

Картинки по запросу Розпочато реєстрацію на 3 онлайн-курси щодо заповнення е-декларацій, конфлікту інтересів та розробки антикорупційних програм.Як правильно заповнити електронну декларацію та як користуватися Реєстром декларацій? Які типові помилки допускають при врегулюванні конфлікту інтересів? Що таке корупційні ризики у діяльності органів влади, як їх виявляти та усувати?

Відповіді на ці та інші питання ви зможете отримати, ставши учасником онлайн-курсів на платформі Prometheus, які впроваджує НАЗК за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

Так, в Міжнародний день боротьби з корупцією – 9 грудня розпочнеться інтерактивний курс «Антикорупційні програми органів влади». Курс розрахований як для працівників уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції, так і для представників громадськості та експертів, які мають намір долучитися до процесу оцінки корупційних ризиків у діяльності органів влади.

Якщо ви – суб’єкт декларування та у вас виникали складнощі під час заповнення та подання електронної декларації, запрошуємо до участі в онлайн-курсі «Декларуй доброчесно!», який розпочнеться 21 січня 2019 року. Автор курсу разом зі слухачами покроково заповнить кожне поле конкретної декларації та дасть поради, що роблять процес заповнення простішим.

А вже з 8 січня наступного року всі бажаючі матимуть можливість удосконалити свої знання про конфлікт інтересів під час поглибленого онлайн-курсу «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики».

Реєстрація на всі 3 онлайн-курси розпочалася сьогодні на платформі Prometheus: goo.gl/iAub9agoo.gl/ZgNWwGgoo.gl/fNHdDz

Детальніше на сайті НАЗК: goo.gl/Nt8Gdh