Про виконання в районі Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні на 2015-2017 роки PDF Друк
Вівторок, 08 вересня 2015, 10:12

Повідомляю, що з метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року №265 «Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки» в частині, що стосується місцевих органів виконавчої влади, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02 червня 2015 року №160 «Про виконання в області державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки, головою Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області видано розпорядження від 26.06.2015 № 136 «Про виконання в районі Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки.

Відповідно до зазначеного розпорядження, відповідальним за координацію здійснення передбачених Програмою заходів, визначено головного спеціаліста, юрисконсульта апарату райдержадміністрації Петренко Ю.В.

Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.06.2015 №136 «Про виконання в районі Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки», поставлено завдання структурним підрозділам районної державної адміністрації та рекомендовано виконавчим комітетам селищної, сільських рад, установам та організаціям району: забезпечити виконання завдань та заходів Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки в частині, що стосується органів виконавчої влади. Надавати щокварталу, до 1 числа місяця, наступного за звітним періодом, головному спеціалісту, юрисконсульту апарату райдержадміністрації інформацію про стан виконання завдань та заходів Програми для узагальнення та інформування сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації.

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року №265 «Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки» в частині, що стосується запобігання корупції в діяльності органів виконавчої влади на місцеві органи виконавчої влади покладено наступні завдання, а саме:

забезпечення затвердження антикорупційних програм у місцевих органах виконавчої влад щороку до 1 березня;

-    забезпечення розвитку інтегрованих прозорих офісів - центрів надання адміністративних послуг у 2015-2016 роки;

-  визначення за результатами реалізації пілотних проектів доцільності передачі органам місцевого самоврядування повноважень з надання базових адміністративних послуг, зокрема щодо реєстрації місця проживання та видачі документів, що посвідчують особу, реєстрації суб’єктів господарювання та прав на нерухоме майно, реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія.

Крім того в районі постійно здійснюється комплекс заходів, спрямованих на підвищення рівня знань різних верств населення з питань розвитку інститутів громадянського суспільства та їх ролі у формуванні негативного ставлення до проявів корупції, протидії чинникам, що її зумовлюють, про особисту участь громадян у запобіганні та викритті фактів корупційних діянь.

Із залученням громадських організацій проводились науково-методичні і науково-практичні конференції, семінари, засідання за круглим столом, прес-конференції зустрічі із представниками органів державної влади та засобів масової інформації з метою формування негативного ставлення молоді до корупції. Запроваджено дієвий механізм зворотного зв’язку з громадськістю щодо повідомлень про факти корупційних правопорушень.

У засобах масової інформації висвітлювались заходи, що вживаються органами виконавчої влади, та іншими органами державної влади з метою формування негативного ставлення громадян до проявів координації і залучення громадськості до участі в антикорупційній діяльності.

Головний спеціаліст, юрисконсульт

апарату райдержадміністрації                                                          Ю.В. Петренко

Останнє оновлення на Вівторок, 08 вересня 2015, 15:03